Patarimai

Šie kvapai pradės pakelti nuotaiką beveik akimirksniu

Tyrimai rodo, kad kai kurie aromatai padeda akimirksniu pagerinti nuotaiką. Pabandykite bet kurį iš anksčiau išvardintų – blogiau tikrai nebus!

Taigi:

  1. Citrusinių kvapas.

Bet kuris citrusas – apelsinas, citrina, laimas, greipfrutas ir t.t.  – akimirksniu gerina nuotaiką savo aromatu. O konkrečiai citrinų kvapas suteikia jėgų ir ramina nervus.

  1. Spygliuočių kvapas.

Spygliuočių kvapas sukelia malonias asociacijas su žiema ir Kalėdomis. Todėl šis aromatas sukelia prisiminimus ir pakelia nuotaiką.

  1. Kremo nuo saulės kvapas.

Kada jūs paskutinį kartą buvote pliaže ir tepėtės kremu nuo saulės? Pauostykite jį ir prisiminkite tą metą, tai garantuotai pakels jums nuotaiką!

  1. Mėtos kvapas.

Mėta – geriausia priemonė puikiai nuotaikai. Pakanka tik pauostyti ją ar net išgerti bet kokio mėtinio gėrimo. Šis aromatas ramina ir atpalaiduoja.

  1. Sandalo kvapas.

Sandalo kvapas padeda geriau užmigti, nuima nerimą ir gerina nuotaiką. Taipogi sandalas padeda slopinti dirglumą ir agresiją.

Geriausias variantas – įsigyti eterinių aliejų su mėgstamais aromatais. Jie kompaktiški ir lengvi, taigi juos lengva nešiotis su savimi. Net jei pora lašų nulašės rankinėje, vargu ar jūs prieštarausite!

Taip pat galima užlašinti aliejaus ant nosinės ir nešiotis ją su savimi. Pauostykite nosinę, kai prireiks geros nuotaikos užtaiso.

O jūs turite mėgstamus kvapus?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page