Idomybes

Pora įsivaikino 14 ypatingų vaikų – jie tikri mūsų dienų herojai

Tik herojai ne visada išsiskiria, ar ne? Juk iš tiesų jie gyvena patį paprasčiausią gyvenimą.

Mūsų herojai – paprasta pora iš Baškirijos. Daugelį metų jie neturėjo vaikų. Ir štai jie ryžosi įsivaikinti, ir po visų nuobodžių dokumentų rankiojimų nuėjo į vaikų namus.

Tačiau pasirodė, kad sveikų vaikų laukia didžiulė eilė. Jau puolusi į neviltį pora staiga pamatė mergaitę, kurią jie iškart pamilo. Jie sužinojo, kad jai VCP, bet tai jiems nesutrukdė.

Po ilgų bandymų mergina pastojo. Tai buvo siurprizas ne tik jai, bet ir gydytojams, kurie manė, kad ji niekada negalės turėti vaikų. Vaikas gimė sveikas. Tada jie nusprendė, kad atsidėkodami už tokią likimo dovaną  įsivaikins dar vieną vaiką.

Šiandien pora turi 17 vaikų, 14 jų – įvaikinti, dauguma su vystymosi ypatumais. Bet svarbiausia, kad visi jie jaučiasi reikalingi ir mylimi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page