Idomybes

Vaikinas piešia paprastu tušinuku, o gaunasi beveik fotografija

Anthony Caseiro – portugalų kilmės prancūzų dailininkas. Jis gimė Paryžiuje, kur pradėjo studijuoti grafiką ir žaidimų dizainą. Dabar jis gyvena Madride ir sujungia du savo pomėgius – iliustracijų kūrimą ir meno direktoriaus darbą. Ji bendradarbiauja su reklamos agentūromis Ispanijoje ir užsienyje.

Anthony gali daryti iliustracijas ir ranka, ir kompiuteriu, o taip pat užsiima grafiniu dizainu bei tapyba. Jo darbus skiria ryškus ir unikalus stilius. Anthony Caseiro piešinių ir paveikslų parodos vyko Madrido ir Paryžiaus galerijose.

Vienas mėgstamiausių dailininko būdų įamžinti jį sujaudinusius dalykus – tai piešinys tušinuku.

Kiekvienos tokios iliustracijos kūrimas jam užima apie 100 valandų: įsitikinkite patys, kokie detalūs ir išraiškingi jo piešiniai. Tam tikra prasme pagal realistiškumą jie primena fotografijas, tačiau juose yra kai kas daugiau, ir tai nepakartojamas Caseiro meno stilius.

Lisabona

Frensis

Žanas Mišelis Baskija

Anatomija-2

Abelis

Pranašas

Du du

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page