Idomybes

Praėjus 55 metams po dingimo, vyras susigrąžino savo vestuvinį žiedą

Šeima ieškojo žiedo daugelį metų. Rensomas kartu su žmona siųsdavo savo vaikus į papuošalo „medžioklę“, tačiau visi bandymai buvo veltui.

„Mūsų vaikai užaugo mano žiedo paieškose. Sūnus, kuriam dabar 51 metai, visą gyvenimą manė, kad tai buvo melas, kad juos kažkuo užimtų“,- papasakojo Rensomas Džonsas.

Jis pažymėjo, kad galvodavo apie dingusį žiedą mažiausiai kartą per savaitę šių 55 metų bėgyje.

„Aš visada buvau toks nusivylęs, kad pamečiau žiedą. Tai buvo tikras emocinis smūgis“,- prisiminė Rensomas Džonsas.

2006 metais šeima nusprendė parduoti savo namą, tačiau naujiems savininkams Dagui ir Samantai Kukams papasakojo apie pamestą papuošalą.

COVID-19 pandemijos metu, kai Kukų šeimai atsirado daug laisvo laiko, jie nusprendė rasti žiedą, naudodami metalo ieškiklį. Koks buvo jų nustebimas, kai po maždaug 10 cm žemės sluoksniu jie aptiko žiedą su Rensomo Džonso inicialais ir data „1966 sausio 21“.

Tada Dagas Kukas surado Džonsų šeimą ir papasakojo apie savo radinį, pareiškęs, kad nori jiems jį atiduoti.

„Tai buvo labai emocingas įvykis – grąžinti žiedą. Po šitiek metų jis vėl ant mano piršto. Paprastai aš neverkiu, tačiau šįkart nesusilaikiau. Tai buvo vienas džiugiausių pergyvenimų mano gyvenime“,- prisiminė Rensomas Džonsas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page