Idomybes

Šeima savaitę nepastebėjo ant bute papuoštos eglutės tupinčios gyvos pelėdos

Amerikiečių Njumanų šeima iš Džordžijos valstijos prieš kelias dienas nusipirko parduotuvėje didelę eglę. Sutuoktiniai Keti ir Bilas, o taip pat jų vaikai Indi ir Džekas papuošė ją gražiais žaisliukais, tame tarpe ir pelėdų figūrėlėmis.

Koks gi buvo jų nustebimas, kai vienas iš paukštelių atgijo. Pirmoji tai pastebėjo Indi. Vargšė 10-metė mergaitė ne juokais persigando, kai pastebėjo gyvą paukštį medyje.

Kai tėvai įsitikino, kad jų dukrai niekas nepasirodė ir Kalėdų eglėje tikrai tupi gyva pelėda, nusprendė palikti kambario langus ir duris atvirus nakčiai (laimei kad oras leidžia). Tai buvo padaryta tam ,kad paukštis pats išskristų. Tačiau kitą rytą Njumanai vėl pamatė pelėdą toje pačioje vietoje. Skristi lauk ji nesiruošė.

Tada eglutės šeimininkai paskambino į laukinės gamtos apsaugos centrą.  Centro darbuotojas pranešė jiems, kad pelėdai reikia palikti truputį maisto. Juk ji matomai nieko nelesė kelias dienas. Todėl nusilpo ir negali išskristi.

Bilas ir Keti pabandė pamaitinti paukštį. Vėliau centro darbuotojas atvyko į jų namus. Jis patikrino, ar pelėda netraumuota. Pasirodė, kad jai viskas tvarkoje. Tačiau ji atrodė labai alkana. Ją dar kartą palesino.

Po to paukštelį nukėlė nuo medžio ir patalpino į gyvūnų pervežimo krepšį. Atėjus vakarui ją paleido į laukinę gamtą. Tačiau Keti pasakoja, kad kas vakarą girdi pelėdos ūbavimą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page