Idomybes

Vyras metė žmoną su mažu vaiku, o po 15 metų grįžo su labai keistu prašymu. Štai ką jam atsakė jau suaugusi dukra…

Karina su tėvu nesimatė jau 15 metų, jis metė jos motiną ir ją, kai mergaitei buvo 4 metai. Tada joms buvo sunku. Karinos motina ėmėsi bet kokio darbo, kad tik dukrai nieko netrūktų.

Tėvas su dukra bendravo per šventes ir tai tik telefonu. Viena pagrindinių skyrybų priežasčių buvo Karinos močiutė, kuri jauniesiems neleido ramiai gyventi. Ir jie išsiskyrė.

Pas tėvą po skyrybų iškart atsirado nauja moteris, ji pagimdė jam vaikų, močiutė tuos anūkus mylėjo, o štai Karinai neskyrė dėmesio, lyg jos anūkė išvis neegzistuotų.

Ir štai po 15 metų vyriškis nusprendė apsireikšti. Jis atėjo ir pareikšti, kad turi pasikalbėti su Karinos motina svarbia tema.

Atėjo, žinoma, su keistu prašymu, prašė, kad buvusi žmona, t. y. Karinos motina, priimtų laikinai pagyventi jo motiną, kadangi jie pardavė savo butą ir kol baigs statytis namą, persikraustė gyventi pas jo motiną, o jo žmona su ja nesutaria ir todėl pas juos dėl to pastovūs skandalai.

Mainais už nepatogumus jis pasiūlė jai pasiimti visą močiutės pensiją sau.

Karina buvo kitame kambaryje ir girdėjo visą pokalbį.

Žinoma, Karinos mama pasakė ne, paaiškinusi, kad ši moteris jai niekas ir visiškai nieko nereiškia. Kad jų absoliučiai niekas nesieja.

Ir kad ji pamena, kiek bjaurasties tuomet, jaunystėje, ji ant jos išliejo, ir kad šis pokalbis tiesiog apie nieką. Tai jo mama ir tegul jie aiškinasi, kaip ir su kuo jai dabar gyventi.

Buvęs vyras ėmė priekaištauti mergaitės motinai, kad ji beširdė, kad jis tiek padarė jai ir dukrai. Be viso to jis priminė, kad dukrai jau 19 ir kol motina darbe, anūkė gali prižiūrėti močiutę.

Čia Karina tiesiog neištvėrė ir įsiveržė pas juos į virtuvę:

– Dink iš čia! Nedelsiant!

– Ji tikra tavo močiutė, juk tik trumpam!

– Būtent, tik trumpam!

– Ji visus 19 metų nesielgė kaip močiutė, nekentė mūsų, tu dar drįsti ateiti į mūsų namus su tokiu
prašymu?

– Dink! Dink iš čia!

Karina laiku įsikišo, nes žinojo, kad jos motina – gera moteris, dar truputį ją paspaudus ji būtų sutikusi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page