Idomybes

11 dalykų, kuriuos daro vyrai, jei jiems brangi jų moteris

 1. Jis klausosi jūsų

Taip, tai tiesa, kad moterys daug kalba. Bet jei jūs esate brangi savo vyrui, jis visada jus išklausys. Jūsų mintys jam svarbios.

 1. Jis skiria jums dėmesio

Vyras, jaučiantis simpatiją ir prisirišimą, stengsis kartu praleisti daugiau laiko. Bet tik pirmuoju santykių vystymosi etapu. Toliau seka natūralaus atsitraukimo momentas ir noras būti laisvam.

 1. Jis pasiruošęs dėl jūsų daug kam

Pirmiausia jis elgiasi kaip rūpestingas ir dėmesingas žmogus, kuris, reikalui esant, gali ir ką nors paaukoti. Jis nueis su jumis į romantišką komediją arba dėl jūsų atšauks pasisėdėjimą su draugas sporto bare.

 1. Jis džiugina jus įvairiomis maloniomis smulkmenomis

Tokios malonios smulkmenos, kaip šokoladas rankinėje, pusryčiai į lovą ar gėlės ant darbo stalo, yra visiškai įprastas dalykas merginimo etapu.

 1. Su jumis elgiasi kaip su lygia

Jam įdomi jūsų nuomonė, jis rimtai vertina jūsų planus ir ketinimus.

 1. Juo visada galima pasikliauti

Jis bus šalia, kai tau jo prireiks.

 1. Jis ne tik žada, bet ir pažadus pildo

Jei sako, kad ką nors padarys, savo pažadą įvykdo. Jis tuščiai nekalba.

 1. Moka taikytis

Mylintis partneris stengsis susitaikyti po konflikto. Absoliučiai visada, be jokių išimčių! Jam net nešaus mintis jumis manipuliuoti, versti atsiprašinėti ar skambinti jam pirmai.

 1. Jis priverčia jus juoktis

Jo humoro jausmas padeda atsipalaiduoti įtemptomis gyvenimo akimirkomis. Visada gerai gyvenime turėti pozityvų žmogų.

 1. Jis padeda pasitikėti savimi

Tas žmogus geba daryti stebuklus su jūsų pasitikėjimu. Jis visada padės jums susidoroti su nerimu ir ras reikalingus žodžius.

 1. Jis gerbia jūsų asmeninę erdvę

Mylintis vyras elgiasi subtiliai, neprisikabina ir nesiveržia į jūsų asmeninę gyvenimo erdvę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page