Idomybes

12-metė mergaitė suremontavo šeimos namus per savaitę, išleidusi 125 dolerius ir štai kas jai gavosi

Siuzi Levaš iš Kento grafystės pasakė, kad jos dukra Bi ryžtinga, linksma ir kūrybinga, todėl visai normalu, kad sėdėdama karantine ji nusprendė netikėtai atsiradusį laisvą laiką išnaudoti naudingai.

„Izoliacijos metu ji skundėsi, kad jai nuobodu, o aš bandžiau užsiimti remontu ir namo išorės atnaujinimu“,- pasakė Siuzi.

„Aš paprašiau jos išmatuoti sieną, kurią aš ruošiausi apkalti dailylentėmis. Po to aš jai parodžiau, kaip naudoti šlifavimo mašinėlę ir pjūklelį, ir aš nespėjau nieko suprasti, kaip ji apmušė dailylentėmis mano kabinetą viena pati.“ štai kas jai gavosi.

Po to jaunoji ledi nusprendė padaryti likusios namo dalies atnaujinimą, ir jos mama buvo laiminga prižiūrėdama ją ir nukreipdama.

Kai ji įgavo pasitikėjimo, tai pati siūlė man idėjas.

„Pavyzdžiui, virtuvės remontui mes turėjome naudoti tai, kas pas mus buvo, kadangi parduotuvės tuo momentu buvo uždarytos, todėl ji pasiūlė nudažyti spintas kita spalva ir gavosi puikiai.“

Mergaitės mama leido jai pabandyti tai, ko ji norėjo, todėl kad jos turėjo daug laiko, kad ištaisytų bet kokias klaidas. Tai padėjo Bi atsikratyti įtampos ir baimės prieš remontą ir labai jai padėjo.

„Dabar ji ryžtingai naudojasi pjūkleliu, gulsčiuku, elektriniu gręžtuvu, šlifavimo mašinėle ir plytelių pjaustykle“, – pasakė jos mama.

Ji net pabandė pati nupiešti trafaretą, ir sekantis jos projektas – brolio kambarys, kurį ji nori suremontuoti, naudodama įgytus staliaus įgūdžius.

Net Keiperis, šeimos šuo, įvertino tai, kaip viskas pavyko.

Virtuvė prieš ir po remonto.

„Iš pradžių Bi labai jaudinosi, bet, suvokusi, kad pavojaus nėra ir viskas ne taip baisu, nuėjo toliau“.

Pati Siuzi – užkietėjusi perdarymų ir remontų gerbėja, todėl pas ją atsirado daug senų rėmų, baldų dalių ir dažų, likusių nuo ankstesnių darbų.

Štai Bi rankomis dažo sieną, darydama leopardo raštą.

„Kas liečia mūsų biudžetą, mes išleidome labai mažai, kadangi mes jau turėjome medienos, klijų, dažų, senų rankenėlių ir t.t., todėl mums išėjo apie 125 doleriai papildomiems daiktams“,- paaiškino Levaš.

„Bet visame kitame Bi arba nusiaubdavo palėpę, arba puošė daiktus iš kitų kambarių, kad padovanotų jiems naują gyvenimą“.

„Mes turėjome tikrai produktyvią savaitę. Mano vadovaujama Bi pagyvino beveik visus mūsų kambarius maždaug per savaitę, ir procesas vis dar vyksta“.

Siuzi pasakė, kad jos pažįsta gana daug žmonių, kurie tikrai nori pakeisti savo interjerą, tačiau nesijaučia turintys įgūdžių ar ryžto, kad pabandytų.

Todėl ji ir jos dukra buvo devintame danguje iš laimės, kai gavo pranešimus iš mamų, žmonų ir vaikų iš viso pasaulio, kurie rašė, kad suremontavo savo namus ir viskas dėl jų užkrečiančio pavyzdžio.

„Mes visada sakome: „Jei mes sugebėjome tai padaryti, tai sugebės kiekvienas“. Ir jums nereikia leisti tam daug pinigų“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page