Idomybes

4 būdai suprasti, kad jūsų garderobas beviltiškai paseno

Metų metais neatnaujindamos garderobo jūs rizikuojate nukentėti nuo nuosavų drabužių – su laiku jie daro jus senamadišku ir neišvaizdžiu personažu. Apie tai, kaip laiku suprasti, kad jūsų rūbai paseno, mes papasakosime šiame straipsnyje.

Rūbų pasirinkimas kaip „švilpiko diena“

Jei atidariusi spintą jūs nesikankinate rinkdamasi ir daugybę kartų matuodamasi, o vietoje vienų kelnių renkatės kitas lygiai tokias pačias, tikėtina, visi jūsų drabužiai vienodi (arba vienodai jums nusibodo). Deriniai turi skirtis vienas nuo kito ir skirtingai pabrėžti savininkės privalumus. Jeigu daugelis jūsų „outfitų“ iš esmės vienas ir tas pats, verta susimąstyti apie jų aktualumą.

Kaip suprasti, kad jūsų rūbai beviltiškai paseno?

Apsipirkimas iš reikalo

Įsigyti naują žieminę striukę vietoje senos ar išsirinkti analogiškas kelnes vietoj suplyšusių nereiškia atnaujinti garderobą. Garderobo neįmanoma atnaujinti apsipirkimo „iš reikalo“ pagalba – praplėsti jį galima tik reguliariai apsiperkant, kai yra noras ir nuotaika.

Kartais apsipirkimas turi būti pagal situaciją.

Įsigydamos naują drabužį, atsižvelkite į 3 pagrindinius kriterijus:

– aktualumas – jokių išpardavimų iš pernykščių kolekcijų;
– universalumas – „ne“ teminiams ornamentams ir „taip“ vienspalvei bazei;
– originalumas – kaip galima daugiau įžūlių sprendimų, kuriems neryžote anksčiau.

„Tu visiškai nepasikeitei!“

Lengvas būdas patikrinti garderobo aktualumą – pažiūrėti į senas foto. Jei prieš 5 metus jūs atrodėte lygiai taip pat kaip ir dabar, laikas skambinti pavojaus varpais. Taip, prioritetai ir skoniai gali nekisti, tačiau mada dinamiška. Juk net klasikinis biuro įvaizdis per pastaruosius porą metų patyrė daugybę pokyčių: nuo tipiško pieštuko formos sijono ir spalvotos palaidinės iki laisvų kelnių ir marškinių.

Pažvelkite į senas foto – ar jūsų stilius su metais keičiasi?

Susitikimas su senais draugais – dar viena priežastis susimąstyti. Jei seni pažįstami su šypsena sako, kad jūs „nė trupučio nepasikeitėte“ – susimąstykite. Sutikti žmonės sprendžia pagal išvaizdą ir pagrinde pagal drabužius – tikėtina, kad jūs pasirodėte prieš senus draugus su tais pačiais drabužiais kaip ir prieš kelis metus.

Nežinote naujovių

Tapusios vyresnės, daugelis merginų virsta griežtomis moterimis, kurios pirkdamos rūbus vadovaujasi išskirtinai patogumu. Tačiau tas „patogu“ atrodo kaip minimum nepatraukliai ir kaip maksimum – negražiai. Jei jau apsipirkdamos jūs vadovaujatės tam tikromis „taisyklėmis“, pabandykite įtraukti ir tendencijas – apie jas sužinoti visai paprasta tinklaraštininkų pagalba, kurie prieinamai paaiškina madingas sroves ir padeda jas pritaikyti.

Kad jūsų garderobas būtų stilingas ir įvairus, būtina būti tik truputį drąsesnei ir negailėti pinigų sau. O dar – dažniau atsikratyti senų drabužių, kurie užsigulėjo spintoje su šūkiu „o gal prireiks“. Būkite atviros naujovėms – tai tikrai padarys jus ne tik stilingesne, bet ir daug laimingesne.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page