Idomybes

5 vaikų mama sugebėjo sukurti sėkmingą verslą ir tapti kulinarijos tinklaraštininke

Daugelis žmonių norėtų turėti normalų balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Tačiau realybė tokia, kad darbo savaitės pasidarė ilgesnės, labiau įtemptos ir mažiau sveikos fiziškai bei emociškai. Pernelyg dažnai būna taip, kad karjeros sėkmė ateina asmeninio ir šeimos gyvenimo sąskaita.

Niekam ne paslaptis, kad motinystė – tai vienas reikliausių fiziniu ir emociniu požiūriu darbų. Tačiau ši patirtis gali apversti pasaulį aukštyn kojomis ar atvirkščiai. Ji gali duoti moteriai naują požiūrį į tai, kas išties svarbu: šeima, fizinė bei emocinė sveikata ir bendra gerovė.

Rena Avada persikėlė į JAV iš Afrikos Siera Leonės valstybės daugiau nei prieš 20 metų. Ji gavo biochemikės diplomą Detroite ir svajojo tapti farmacininke, tačiau likimas viską sudėliojo kitaip.

Baigusi universitetą ji ištekėjo ir tapo 5 vaikų mama. Rena dažnai ir daug gamino. Ji sukūrė daugybę skanių patiekalų receptų.

Su laiku hobis peraugo į verslą. Avada įkūrė savo kompaniją Healthy Fitness Meals. Savo patiekalų reklamos ašimi ji pasirinko Instagram programėlę, kuri tada atsirado visai neseniai.

5 vaikų mama pradėjo dalintis maisto nuotraukomis (kas žino, gal tai būtent ji ir įvedė šią madą). Jos sekėjų skaičius augo. Į ją pradėjo kreiptis ne tik mažmenos pirkėjai, bet ir stambūs tinklai, kurie siūlė bendradarbiavimą. Taip Rena tapo megapopuliari.

Dabar jos paskyrą stebi beveik 3,5 milijono naudotojų. Visai neblogai daugiavaikei namų šeimininkei. Tačiau jos prioritetas Nr.1 – tai vaikai. Mokėjimą skaniai gaminti Rena sėkmingai derina su 5 vaikų auklėjimu. Ji turi dvi dukras ir tris sūnus. Avada dažnai publikuoja nuotraukas, kuriose ji su vaikais ilsisi, vaikštinėja, sportuoja.

Visas penketukas atrodo lyg nukopijuoti. Visi vaikai tokie panašūs lyg dvyniai. Panašumą didina mergaičių šukuosenų panašumas ir vienodi trumpi berniukų kirpimai.

Rena mano, kad buvimas motina neturi trukdyti nė vienai moteriai turėti sėkmingą karjerą, likti aktyvia ir sveika.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page