Laisvalaikis

Anksčiau arba vėliau skolos sumokamos – kiekvienas gauna tai, ko nusipelnė

Gyventi reikia taip, kad neužstrigtumėte skolose. Ir kalba eina ne tik apie materialumą. Dvasinės skolos irgi svarbios. Visos jos anksčiau ar vėliau turi būti grąžintos. Kartais sumokėti tenka brangiau, negu manote.

Naudotis mylinčiu žmogumi, teikti jam viltį, nesižvalgyti į praeitį, kai išduodi tą, kuris tave mylėjo, visa tai yra pavyzdžiai, kaip mes kaupiame dvasines skolas. Tačiau dar blogiau, jei nesuprantate, kad blogai elgiatės, nesijaudinate dėl pasekmių, kurios gali atsirasti dėl jūsų veiksmų.

Gyvenime nėra nieko, už ką nereikia mokėti. Būtent dėl to turime gyventi taip, kad visada gautume, o ne grąžintume skolas, nes privalėsime sumokėti – anksčiau ar vėliau, patinka mums tai ar ne.

Visiškai nesvarbu, kiek ir kam jūs skolingi, pasaulis už viską privers susimokėti. Kai kurie tai vadina karma, kiti – Dievo teisingumu. Kai kurie mano, kad tai gyvenimo dėsnis, o kiti tuo visiškai netiki.

Bet atsitiktinumai visiškai nėra atsitiktinumais. Kiekvienas poelgis, kiekviea smulkmena bus pasveriama ant nematomų svarstyklių. Prisiminkite, kaip kalba kino filme „Drugelio efektas“: „Net ir tokia smulkmena, kaip mostelėjimas drugelio sparnais, gali tapti žemės drebėjimu kitame pasaulio gale.“ Žmogaus poelgių grandinė kuria tolesnius įvykius.

Vienaip ar kitaip, ratas sukasi. Kiekvienas gauna tai, ko nusipelnė. Kiekvienas gauna tai, ką siūlo. Anksčiau ar vėliau visos skolos sumokamos. Tai ypač aktualu meilėje. 

Ir prieš ką nors darant, reikia pagalvoti apie pasekmes, nes gyvenimui „kyšio“ neįduosi. Už gyvenimo pamokas mokame itin brangiai. Tačiau kartais be tokių pamokų gyvenimo negalime pakeisti į gerąją pusę.

O ar jūs tikite pusiausvyros dėsniu?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page