Gyvūnai

Benamiui brazilų kačiukui davė kaklaraištį, ženkliuką ir advokato padėjėjo pareigas

Jei jums teks turėti reikalų Brazilijos Advokatų Asociacijoje, jums greičiausiai teks pereiti testą pas daktarą Leoną.

 

Jis nesudėtingas, reikia tik paglostyti nugarytę ir pakasyti užausį.

O štai duoti kyšį skanėstais griežtai draudžiama – papirkti tarnybinio katino nepavyks! Taip, Leonas katinas, be to, oficialiame advokato padėjėjo darbe. O viskas prasidėjo nuo to, kad į pastatą įbėgo šlapias išgąsdintas kačiukas.

Štai maždaug toks buvo Leonas prieš pusę metų, kaip per lietaus sezoną įbėgo pas advokatus.

Kačiuko niekas neišvijo, tačiau darbuotojai ėmė skųstis – jis buvo per mažas ir per tylus, ant jo buvo galima atsitiktinai užminti, o ir lankytojai reagavo nevienareikšmiškai. Ir tada asociacijos vadovas priėmė sprendimą…priimti Leoną į darbą!

Kačiukui padarė ženklelį, pasiuvo kaklaraištį ir išmokė pasitikti klientus registratūroje. Patikrinimo procedūra savanoriška, bet jau pastebėta – Leonas neblogai skiria blogus ir gerus žmones, ką advokatai panaudoja savo darbe.

Specialiai kačiukui pasiuvo kelis biuro aprangos komplektus. Jis atrodo labai reprezentatyviai ir net dalyvauja svarbiuose susitikimuose kaip stalinis psichologas.

Žmonėms keičiasi nuotaika, kai jie mato žavųjį Leoną. Be to, jis – gyvas patvirtinimas to, kad advokatai gina tuos, kurie pateko į bėdą. Kelia asociacijos reputaciją.

Įprasta Leono uniforma kasdieniam darbui – kaklaraištis ir ženklelis.

Jis turi teisę lankytis visose pastato patalpose ir kartais rodo lankytojams kelią. Jei paprašo.

Katinas-advokatas Leonas turi savo puslapį socialiniuose tinkluose ir apie 30000 sekėjų. Jis faktiškai tapo asociacijos veidu, tegu ir neoficialiu.

Kastruotas, visiškai sveikas, visada švarus ir gražus, reprezentatyvus. Net nesitiki, kad kadaise tai buvo purvinas išgąsdintas kačiukas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page