Idomybes

7 būdai mylėti savo partnerį, neskaitant intymumo!

Yra tiek daug būdų parodyti savo meilę bei dėkingumą partneriui ir priversti jį jaustis ypatingu. Mes pasidalinsime su jumis naudingu meilės vadovėliu!

Mylėtis – tai logiškas santykių vystymasis. Kai du žmonės yra emociškai artimi, lemiamą reikšmę giminingos sielos paieškose turi protas. Jei jūs sugebate stimuliuoti jūsų protą ir kūną vienu metu, tai jums pavyko laimėti išbandymą kovojant dėl mylimo žmogaus širdies!

1. Principas „draugystė aukščiau už viską“. Jei jūs sukuriate tvirtą draugystę, jūs investuojate į tarpusavio meilę, pagarbą ir pasitikėjimą. Jei jūs iš pradžių draugai, galite pasidalinti viskuo vienas su kitu.

Saugumo ir stabilumo jausmas prideda stebuklo. Kai jūs žinote, kad jūsų partneris visada jus palaikys, jaučiatės laimingi ir pasitikintys. Draugystė ir meilė skatina išsiskirti hormoną oksitociną. Šis hormonas sukuria pasitikėjimo ir gerovės jausmą. Jūs vystote savo meilę per tvirtą ir gilią draugystę.

2. Susivienykite per maistą ir juoką. Sako, kad maisto ruošimas – geriausias kelias patekti į žmogaus širdį. Vyrai išties mėgsta, kai jų moterys gamina. Kelias į vyro širdį eina per skrandį.

O ir mergaitės irgi ne prieš skaniai pavalgyti! Paprastas maisto ruošimas kartu,arba kai moteris (vyras) su meile paruošė pietus – tai tiesioginė jūsų meilės stimuliuojamoji galia. Valgykite kartu, prisipildykite aistros energijos nuostabų vakarą. Pildykite savo jausmus prie skanaus maisto ir malonaus bendravimo!

3. Bendras hobis ar užsiėmimai. Svarbu keistis informacija apie užsiėmimus arba dalykais, kurie daro jus laimingais. Miegamasis – ne vienintelė vieta, kur galima pasidalinti savo norais ir paslaptimis. Jūs galite keliauti į žygį, pažiūrėti saulėtekį ar net kartu eiti į kulinarijos užsiėmimus per išeigines.

Išmokykite vienas kitą naujų dalykų ir mėgaukitės poilsiu parke. Keliaukite į futbolo varžybas, darykite tai, kas padės judviem susijungti į viena. Nebijokite pasirodyti kvailu, juokitės ir džiaukitės kiekviena akimirka! Tai neįkainojamas dalykas, stiprinantis emocinį ryšį.

4. Atskleiskite savo svajones ir baimes. Jei jūs pažinsite vienas kitą ir įveiksite gėdos bei drovumo barjerus, jūsų sielos suartės. Pažeidžiamumas padeda suartinti du žmones. Jis verčia jus griauti pastatytas sienas ir siekti vienas kito.

5. Parodykite jausmus ir prielankumą. Jūs galite apsikabinti, prisiglausti ir bučiuotis kaip galima dažniau, tuo pačiu erzindami vienas kitą ir rodydami savo meilę.

Seksas svarbus santykiuose, tačiau be jo dar yra krūva būdų parodyti savo meilę. Tai tikslus būdas mintimis stimuliuoti partnerį ir padidinti asmeninį atsidavimą. Jausmai vertinami santykiuose.

6. Skatinkite ir mėgaukitės. Kuo daugiau jūs mėgaujatės jūsų partnerio kompanija, tuo tvirtesnis ryšys ir meilė. Geras kūno ar kojų masažas, švelnus prisilietimas prie jūsų partnerio rankos taip pat gali padidinti jūsų meilės hormonus. Prisirišimas sukelia emocinį, dvasinį ir fizinį palengvėjimą.

7. Stimuliuokite pergyvenimus. Jūs turite mokėti mąstyti nestandartiškai. Jūsų santykiai neturi nugrimzti į rutiną. Užveskite jūsų partnerį kažkuo neįprastu.

Skatinkite jo fantazijas ir geismą. Kalbame ne tik apie jūsų fizinių poreikių patenkinimą, bet ir apie emocinių bei fizinių širdies troškimų patenkinimą. Jums reikia gilesnio ryšio, kad ilgai palaikytumėte savo sąjungą mentaliniame lygmenyje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page