Gyvūnai

Buvo pasiruošęs žūti: šeimininkė parodė, kokia kaina šuo apgynė ją nuo pumos

Ištikimas augintinis sureagavo žaibiškai ir uždengė šeimininkę savimi, kuo, tikėtina, išgelbėjo jai gyvybę.

Šiaurės Karolinos gyventoja Erin Vilson nenustoja dėkoti savo kalei Evai už tai, kad liko gyva. Praėjusį pirmadienį mergina patraukė pasivaikščioti su augintine Triniti upės pakrante. Iki vandens nueiti jos nespėjo – amerikietei kelią pastojo puma.

Šioje vietovėje pumos sutinkamos retai ir paprastai jos laikosi atokiau nuo žmonių. Tačiau ši plėšrūnė aiškiai buvo alkana.

Gyvūnas iškart parodė agresiją, metėsi ant Erin ir smogė letena, sudraskęs striukę ir sužeidęs peties odą. Mergina vos spėjo pakviesti kalę, kai jos dvimetė belgų malinua puolė pumą. Nors kova truko vos kelias sekundes, kalė spėjo smarkiai nukentėti. Puma įsikibo aviganei į galvą ir nenorėjo paleisti. Erin teko ją vyti akmenimis ir pagaliais, ji mėtė jai į snukį smėlį, tačiau niekas nepadėjo. Puma bandė pabėgti, dantyse tempdama besipriešinančią Evą.

Matydama, kokios būklės yra šuo, Erin puolė į kelią, kur sustabdė pro šalį važiuojantį automobilį. Kartu su vairuotoju, kuris pasirodė turįs pipirinį flakonėlį, jai pavyko priversti pumą mesti šunį ir nueiti. Erin iškart nuvežė augintinę į ligoninę. Per apžiūrą Evai atrado nuskilimus kaukolėje – nuo kaulo atsiskyrė du maži fragmentai. Smarkiai nukentėjo akis, tačiau regėjimą pavyko išsaugoti. Pakeliui šunį ištiko keli traukulių priepuoliai, tačiau gydytojams pavyko stabilizuoti Evą. Dabar jos gyvybei niekas negresia.

„Mes tikimės, kad ji išsikapstys be pasekmių. Ji – kovotoja, tai aš žinau tiksliai,- sako Erin vyras Konoras
Kenis.

Tuo tarpu laukinės gamtos apsaugos skyriaus darbuotojai iš Evos žaizdos surinko užpuolusios plėšrūnės DNR pavyzdžius. Pumą bandys rasti ir sugauti. Kaip rodo statistika, atvejai, kai šie gyvūnai medžioja žmones, reti, tačiau jei taip nutiko, pagal valstijos įstatymą pumą reikia užmigdyti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page