Gyvūnai

Gatvės katinas, su kate pragyvenęs visą gyvenimą, nepaliko jos ir baisioje bėdoje

Širdinga, tačiau liūdnoka istorija neseniai nutiko Pietų Korėjoje. Visi žinojo apie šią situaciją, apie ją net pasakojo televizija. O kas nutiko? Toliau papasakosiu išsamiai.

Katinas Habi ir katė Horang buvo paprasčiausi gyvūnai, gyvenę gatvėje. Ši pora visada buvo kartu.

Katinas ir katė beprotiškai mylėjo vienas kitą, jautė stiprų prieraišumą ir niekada nesiskyrė. Žmonės, esantys netoliese, dažnai matė, kaip ši pora kartu ėda, vaikštinėja ir guli saulutėje. Kartu žymiai geriau, nei vienam, ir šilčiau.

Lengviau pergyventi šalčius.

Kartą Horang nutiko nelaimingas atsitikimas. Katę partrenkė mašina, jai buvo pažeistos užpakalinės galūnės. Šoko būsenoje katė pasiekė savo gyvenamąją vietą, atsigulė ir daugiau nebegalėjo atsistoti ant kojyčių.

Katinėlis Habi darė viską, kad padėtų savo mylimai draugei. Jis gynė ją nuo kitų gyvūnų, nešė maistą ir šildė savo kūnu. Ne kiekvienas žmogus gali išreikšti tokį rūpestį, kaip šis neįtikėtinas katinas. Jo atsidavimas stulbina.

Kartą Habi išprašė porciją skanaus maisto iš moters, kuri prekiavo turguje. Ji jau ne kartą vaišino katiną ir pastebėjo, kad jis kažkur pabėga su maistu. Moteris nusprendė pasekti ir sužinoti, kur bėga katinas.

Kai ji nuėjo paskui jį ir atskleidė jo paslaptį, buvo sujaudinta iki ašarų. Pasirodė, kad visą tą laiką Habi šėrė bejėgę draugę ir ja rūpinosi.

Moteris padarė gyvūnų fotografijas. Ji patalpino įrašus socialiniuose tinkluose ir paprašė padėti šiai porai.

Į šias publikacijas sureagavo daugybė neabejingų žmonių. Katinėlius pasiėmė vienos gyvūnų apsaugos tarnybos atstovai. Horang padėjo atstatyti kojas. Taipogi suteikė pagalbą ir Habi.

 

Kadangi internete ši pora sulaukė tikro populiarumo, greitai atsirado šeimininkai, kurie nusprendė pasiimti gyvūnus. Nežinia, ar jie papuolė pas vieną savininką, ar gyvena pas skirtingus žmones, tačiau bet kokiu atveju katinėliams viskas gerai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page