Gyvūnai

Į veterinarijos kliniką atvežė žvėrį, kuris gamtoje neegzistuoja

Tik genetinės analizės dėka specialistai iš Melbuno sugebėjo suprasti, kas per padaras yra prieš juos. Gamtoje tokie nesutinkami, atsiradimo šansas niekingai mažas, o išgyvenimo – dar mažesnis.

Ir vis dėlto jis čia – žvėris, kuris visus stebina.

Paprasčiausiai pasigrožėkite šiuo pasakišku padaru.

Jis visiškai mažytis, beveik telpa delnuose.

Jūs ne pirmieji, pastebėję panašumą į animacinį Pikaču.

Iš tiesų tai kuslapė, tolimas oposumų giminaitis, Australijos aborigenas. Gamtoje jų kailis tamsus, su pilku ar rusvu atspalviu. Kartais nutinka, kad melanino lygis katastrofiškai krenta ir gyvūno kailiukas tampa šviesus – tokie atvejai aprašyti.

Tačiau šiam individui nutiko rimtas genetinis sutrikimas ir vietoje blankaus kailio jis gavo ryškią auksinę spalvą. Galbūt tai nutiko ir ne pirmą kartą, tačiau tikslių aprašymų nėra, taigi prieš mus unikumas.

Laukinėje gamtoje toks žvėris neišgyvens, jo spalva kaip masalas visiems plėšrūnams. Todėl mažylį atiduos į prieglaudą ir tirs – iš kur jis toks atsirado?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page