Gyvūnai

Įmonėje šuniukas papuolė po mašina ir ieškojo žmonių pagalbos sulaužytomis kojomis

Iki šiol neaišku, kaip Toša ten atsidūrė. Greičiausiai ją tiesiog ten nuvežė ir paliko. Žinoma, kalytė negalėjo ten ilgai gyventi ir galiausiai pateko po automobilio ratais. Ir su rimtais lūžiais prišliaužė prie žmonių, maldaudama pagalbos. Žinoma, visi žmonės skirtingi, tuo labiau, mašinų sraute sunku pastebėti mažą šunelį, prašantį jam padėti. Tačiau visgi jį pastebėjo!

Į mus kreipėsi žmonės, dirbantys toje įmonėje. Žinoma, negalėjome atsisakyti. Tuo labiau, viena moteris sutiko paimti šunelį laikinai globai. Tošą teko vežti veterinarijos kliniką kitame mieste. Ten gydytojas beveik iš gabalėlių surinko kaulą, sutvirtinęs jį specialiais virbais. Taigi, operacija praėjo gerai.

Iš pradžių Toša grįžo į laikiną globą, tačiau ten ji iš streso ėmė šlapintis. Moteris nepanoro to kęsti ir pasakė, kad pasiimtume šunį, arba ji išvarys jį į gatvę.

 

Negalėjome leisti, kad mažylė po operacijos vėl atsidurtų gatvėje. Todėl patalpinome ją mokamame gyvūnų viešbutyje. Taip, tai ne namų laikinoji globa, Tošai ten tenka gyventi pagal režimą, o miegoti narve. Tačiau niekas neišmes į gatvę, dubenėlis visada pilnas maisto, su ja vaikštinėja, šilta ir saugu.

Viešbutyje Tošą pamilo visas personalas. Ji labai švelni, jauki ir visiškai naminė kalytė, kuri nusipelnė, kad ja rūpintųsi ir mylėtų. Jai tikrai reikia namų ir mylinčių šeimininkų.

Ši kalytė neturi gyventi gatvėje, o tuo labiau įmonėje. Juk Tošiukė labai švelni ir naminė mažylė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page