Idomybes

Įsimylėjėlių pora susitiko po 40 metų: jaunystėje juos išskyrė tėvai

Dar 70-aisiais praėjusio amžiaus metais 16-metė britė Peni Ambers pamilo tamsiaodį Marką Betelį. Tada jie kartu mokėsi britų mokykloje-internate, kur vaikinas atvyko iš Bahamų salų. Po mokyklos jie susitikinėjo toliau, tačiau laimė truko neilgai.

Tėvai buvo kategoriškai prieš

Kai įsimylėjėliai pradėjo mokytis skirtinguose universitetuose, netikėtai pas Marką atėjo Peni tėvas, įsakęs jam nutraukti bet kokius santykius ir net bendravimą su jo dukra. Viskas dėl vaikino odos spalvos. Vyras prigrasino, kad jam atims stipendiją, jei Markas nepaklausys.

Vaikinas paprasčiausiai neturėjo išeities:

„Aš negalėjau nieko pakeisti. Buvau už 3000 mylių nuo namų svetimoje šalyje. Pilnai priklausiau nuo savo stipendijos. Tai sudaužė man širdį,“- prisiminė Markas.

Be Peni tėvo grasinimų, vaikinas susidūrė su nesupratimu ir iš savo šeimos pusės. Tėvai irgi nenorėjo, kad jis susitikinėtų su baltąja mergina. Jie įspėjo, kad neduos jam nė cento, jei jis tęs santykius. Esant tokiam spaudimui, vaikinui ir teko priimti „sunkiausią sprendimą gyvenime“.

Jie prisiminė vienas kitą visus tuos metus

Peni nežinojo slapto tėvo ir Marko pokalbio – ir dar sunkiau pergyveno išsiskyrimą su mylimuoju. Ji paliko koledžą ir po 39 metų buvo dukart ištekėjusi ir išsiskyrusi.

Markas, gavęs diplomą, padarė sėkmingą karjerą viešbučių ir restoranų versle, valdydamas kelis viešbučius. Žinoma, jis turėjo kitų santykių, tačiau niekada nepamiršo savosios Peni. Jis ieškojo jos visus tuos metus, tačiau moteris dukart keitė pavardę ir tai buvo beveik nerealu.

Tačiau 2019-ųjų pabaigoje likimas jam nusišypsojo – Facebooke jis atsitiktinai pamatė jos foto.

Jis paklausė, ar tai ji. Pasirodė, kad jis tikrai rado savo pirmąją meilę.

Karantino ribojimai dar pusę metų neleido įsimylėjėliams pasimatyti, tačiau 2020-ųjų birželį Peni pavyko išskristi į Bahamų salas ir asmeniškai susitikti su Marku. „Buvo susijungimo pojūtis. Be to, mes visiškai nepasikeitėme“,- džiaugėsi 60-metė moteris.

Šių metų spalį jie grįžo į Angliją ir vyriškis ją nustebino. Jis jai pasipiršo,kai tik ji išlipo iš lėktuvo. „Mes praradome 39 metus, tačiau nekantraudami laukiame didingos ateities“,- sako Markas.

Moteris sutiko ir dabar jaunavedžiai planuoja vestuves. Jie taip pat parašė visą knygą apie savo dešimtmečius trukusią meilę, pavadintą „39 metai dykumoje“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page