Idomybes

Jaunas vaikinas toks patrauklus, kad moterys negali atitraukti nuo jo akių

Žinoma, interneto platybėse galima rasti didžiulę daugybę tiek patrauklių vaikinų, tiek merginų. Ir štai kas labiau patinka, tą ir seka sekėjai, kurie mėgsta stebėti svetimą gyvenimą.

Ir štai Tonis Makfudu, vienas tų, kurį įdėmiai seka milijonai žmonių. Simpatiškas, netgi labai gražus vokietis, kuris kilęs iš Sirijos, tapo modeliu.

Ir štai vaikiną su menų mokyklos diplomu nori gauti patys madingiausi prekės ženklai.

Dabar šiam gražuoliui 24, ir jis užkariavo daugiau nei 3 su puse milijono širdžių, kurios seka jo Instagramą.

Juk jo išvaizda net pakeri: puikūs tamsūs plaukai, kurie truputį banguojasi, lieknas ir sportiškas kūnas, ir labai išraiškingos akys.

O štai jei foto daro tikri savo dalyko meistrai, tuomet jie iš Tonio daro tiesiog „saldainiuką“. Nors neapsiėjo ir be tokių, kurie jį kritikuoja ir bando išmušti iš vėžių.

Yra internete ir tokių naudotojų, kurie tvirtina, kad jo foto taip smarkiai apdirbtos fotošopu, kad ten sunku išvis įžiūrėti normalų gyvą žmogų.

Ir štai dėl jo akių heiteriams iškilo daug klausimų. Kai kurie jų tvirtina, kad Tonis Makfudu fotografuodamasis užsideda specialius lęšius ir būtent jie daro jo žvilgsnį tokį kerintį, ir prigimtis čia visiškai ne prie ko.

Ir net jei tai tiesa, vis tiek verta pripažinti, kad jis atrodo stulbinančiai. Vaikinas ne tik gražus, jis turi savo puikų stilių, be to, ir didelį talentą.

Juk ne kiekvienas gali taip pozuoti ar kurti tokias kokybiškas ir gražias asmenines foto. Ir štai kol Tonis lanko įvairias šalis, savo gerbėjams jis dažnai rašo, ką mato ir kur būna.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page