Patarimai

Kaip greitai užmigti po sunkios dienos. Tai verta prisiminti!

1 — kambaryje padarykite žemesnę temperatūrą

Kaip galima greitai užmigti po sunkios dienos. Remiantis daugeliu tyrimų, vėsesniame kambaryje miegasi geriau. Kūno temperatūra nukrinta, kai miegate, o rankų ir kojų temperatūra pakyla.

2 — medituokite prieš miegą

Panaudokite kvėpavimo metodiką, kuri leidžia jūsų kūnui nusiraminti ir atsipalaiduoti. Viena iš tinkančių metodikų „4-7-8“.

(PATARIMAS-BONUSAS: kiekvieną kartą, kai jaučiate nerimą, galite panaudoti šį kvėpavimo tipą, kad nusiramintumėte).

  • Liežuvio galiuką laikykite už priekinių viršutinių dantų. Po to iškvėpkite per burną, kad atrodytų, kad jūs „švilpiate“.
  • Užsičiaupkite ir įkvėpkite; mintyse skaičiuokite iki keturių, kol tai darysite.
  • Pakartokite – išsižiokite ir iškvėpkite, bet šį kartą skaičiuokite iki aštuonių. Kartokite tiek kartų, kiek reikės.

5 — atsisakykite dienos pogulio

Nors jūs ir labai apsnūdę, o dar jei nemiegojote naktį, bet nepasiduokite viliojančiam dienos miegui. Kai jūs snaudžiate dieną, tik pabloginate savo namties miegą.

6 — jūsų valgymo įpročiai taip pat veikia jūsų miegą

Keletą valandų prieš miegą turite rinktis maistą tik su geraisiais riebalais. Iš tiesų, jūs turite pavakarieniauti 3-4 valandos iki miego. Jei jūsų maiste daug angliavandenių, tebūnie tai 4 valandos iki miego. Kad jūsų kūnas turėtų pakankamai laiko suvirškinti sunkų maistą.

Išsimaudykite šiltoje vonioje

Jei dar į vandenį įlašinate levandų aliejaus, jūs gaunate daugiau bonusų. Šilta vonia leis jums atsipalaiduoti, ypač po sunkios dienos. Tai signalizuoja jūsų organizmui, kad greit ateis poilsio laikas.

Pasiklausykite raminančios muzikos

Kai kurie gydytojai rekomenduoja raminančią muziką kaip vieną iš užmigimo metodų. Pacientai, dalyvavę tyrimuose, klausėsi raminamos muzikos 45 minutės iki miego. Jie ne tik ramūs ėjo miegoti, bet ir ramiai miegojo.

7 — Pratimai dienos bėgyje. Nakčiai nedarykite jų.

Kai mes pasakojam žmonėms, kaip užmigti , jie stebisi, kad mes rekomenduojame pratimus TIK dienos bėgyje. Iš tiesų, jei jums įdomu, kaip užmigti ir gerai miegoti naktį, tai niekada nereikia daryti fizinių pratimų prieš pat miegą.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page