Gyvūnai

Katinas dingo trims dienoms ir grįžo su keistu rašteliu

Tailando gyventojas leisdavo katiną vaikštinėti savarankiškai – jo rajone daugelis pažinojo augintinį, todėl šeimininkas nepergyveno, kad pūkuotį gali kas nors nuskriausti.

Paprastai vakarėjant katinas grįždavo namo ir Čangas nustebo, kai vienąkart sutemus jis negrįžo.

Vyriškis iškart išėjo ieškoti katino, tačiau numylėtinio niekur nebuvo. Kaimynai irgi negalėjo padėti. Istorija išsisprendė savaime – po 3 dienų katinas parsirado namo kaip įprastai.

Katinas atrodė sveikas ir aiškiai patenkintas. Čangas džiaugėsi, kad augintinis grįžo, tačiau netrukus ant gyvūno kaklo pamatė raštelį. Pasirodė, kad dingimo metu katinas buvo apsistojęs prie žuvies prekystalio. Tai papasakojo raštelio autorė pardavėja Mei.

Pasak jos, katinas įdėmiai žiūrėjo į žuvį, todėl Mei negalėjo jam atsakyti ir vaišino skumbre. Dabar prašo šeimininko apmokėti katino vaišes. Čangas apmokėjo augintinio skolą ir dabar yra dėmesingesnis katino pasivaikščiojimams.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page