Idomybes

Kremas – šampūnas ir kodėl jis nenuplauna plaukų dažų

Tokį šampūną galima pasigaminti bet kada. Rekomenduojam pradžioj pasigaminti nedidelį kiekį, pabandymui, bet daugelis gražuolių jau senokai laiko litrinius butelius tokio šampūno.

Pirmiausia – tokia priemonė nesibaigia netikėtai. Ji ekologiška, jei tu rūpiniesi ne tik savimi, bet ir gamta. Antra – jis susideda tik iš natūralių komponentų, kurie ir išplauna plaukus, ir stiprina.

Tau prireiks

  • 1 v.š. garstyčių miltelių
  • 1 v.š. ruginių miltų

  1. Sumaišyk garstyčių miltelius su ruginiais miltais. Ruginiai miltai būna įvairaus malimo. Šampūnui geriausiai tiks pasijoti ruginiai miltai.
  2. Prieš pat galvos trinkimą į sausą mišinį įpilk šiek tiek šilto vandens. Viską sumaišyk iki tirštos košės konsistencijos.
  3. užtepk šampūno ant plaukų šaknų ir masažuok 2-3 minutes. Odą šiek tiek degins – tai normali reakcija į garstyčių miltelius. Jei labai degina, sumažink garstyčių kiekį iki 1 arbatinio šaukštelio. Likusį šampūną padalink per visą plaukų ilgį, bet jų netrink.
  4. Tada kruopščiai nuplauk plaukus šiltu vandeniu ir naudok plaukų kondicionierių arba perplauk lengvu acto tirpalu.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page