Idomybes

8 klausimai, kuriuos reikėtų sau užduoti bent vieną kartą per metus

1. Kas pasikeitė per praeitus metus? Arba – ar įgyvendinote savo numatytus planus šiems metams?

2. Kokiu aš noriu save matyti kitais metais? Stenkitės palaipsniui įgyvendinti po vieną punktą ir neatidėkite visk vėlesniam laikui, juk tikslo pasiekimas – tai ne ateitis. Tikslo siekimas – tai veiksmai, kurie vyksta čia ir dabar.

3. Ar aš paaugau profesinėje srityje? Kalbam apie bet ką, paaukštinimą tarnyboje, darbo sąlygų pagerėjimą, darbo atlygio išaugimą. Nieks nepasikeitė per metus? Tai nerimastingas signalas, reikia arba keisti darbdavį, arba dėti daugiau pastangų profesiniam augimui.

4. Ar aš patenkintas savo darbu? Geriau nuolatos keisti profesijas ir ieškoti kažko, kas jums teiks tikrą pasitenkinimą, negu „sėdėti“ metų metais ne savo vietoje.

5. Ką naujo aš padariau ar išmokau per pastarąjį laiką? Prisiminkite, ką naujo išbandėte per praeitus metus? Kokias naujas knygas perskaitėte? Su keliais naujais žmonėmis susipažinote?

6. Ar mane supa teisingi žmonės? Stenkitės apgalvoti savo santykius su artimais žmonėmis. Jei jie jus stabdo ir
įteigia nepasitikėjimą savimi, stenkitės pakeisti tokią tvarką, pakeisti bendravime kažką, apsupti save tik tais, kurie palaiko jus kasdien.

7. Ar priartėjau aš prie savo svajonės išsipildymo? Jeigu jūs tiksliai žinote, ko norite išgyvenimo, tai viskas, kas lieka – eiti teisinga linkme. Bet tai nėra taip paprasta, kaip atrodo. Darbas, kasdieniniai rūpesčiai,
draugų ir giminaičių laikas, kasdieninės užduotys – visa tai gali atimti daug jūsų laiko. Ir štai praėjo metai, o į savo svajonės įgyvendinimo pusę jūs nepasistūmėjote nė žingsnio. Tokiu atveju reikia sustoti ir padaryti viską, kad perplanuotumėt laiką ir pradėtumėt eiti savo užsibrėžtu keliu.

8. Galbūt verta pakeisti savo planus? Peržiūrėjus savo tikslus ir norus, galima suprasti, kad visiškai realu tapti sėkmingu virėju. Bet reikia pakeisti prioritetus ir jau dabar pradėti mokytis, praktikuotis, ieškoti darbo gerose įmonėse.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page