Idomybes

Menininkė „įkvepia gyvybės“ iš kavos putų padarytoms figūrėlėms

Tai jau nėra tik latė menas, o tikrų tikriausias meistriškumas, nors ir originalaus žanro. Dailininkė Daphne Tan iš Singapūro šiuo metu mokosi Niujorke, o neįprastų raštų ant kavos kūrimas yra jos hobis. Tokiais juos daro neįprastas purumas ir panašumas į animaciją – atrodo, kad mieli personažai tuoj atgis ir ims šokti!

Daphne naudoja ne tik kavą ir kakavą, bet ir pieną. Tiksliau, naudodamasi prancūzišku presu ir plaktuvu, daro įvairių rūšių putas, iš kurių vėliau ir sukuria figūras. Jie tiesiogine prasme yra besvoriai, laisvai plaukioja kavoje ir ant jų galima tiksliai ką nors nupiešti. Tas pačias akytes, ausytes ir snukučius.

Pagrindinė Daphne kūrybos savybė – jos raštai visada būna trimačiai. Ne pseudotūriniai kaip kitų, o tikra, visavertė skulptūra, nors ir iš putos. Dėl to gaunasi natūralus šešėlių žaismas, o personažai atrodo realūs. O dar su jais galima pažaisti. Tik daryti tai reikia atsargiai!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page