Idomybes

Mokomės pasitikėti gyvenimu. Pratimai,kurie padės mažiau nerimauti

Pratimas: pasitikėjimo dėžė

Štai jis – paprastas pratimas, kurio pagalba jūs galite jau šiandien pradėti paleisti įvykius ir pasitikėti gyvenimu. Jį sugalvojo rašytoja Toša Silver: ji siunčia nerimo pagimdytas problemas, neišspręstus klausimus ir priežastis nerimauti į dėžę. Toša užrašo, kas ją jaudina, ant popieriaus lapo, deda jį į dėžę ir dėkoja už būsimus puikius problemų sprendimus, tegu ji jų dar ir nežino. Pabandykite padaryti taip pat.

„Pasitikėjimo dėžė“ truputį skiriasi nuo standartinės kognityvinės technikos „nerimo dėžė“. Tai žingsnis į priekį dvasiniame vystymesi, jis leidžia pasiekti ramybę, o ne šiaip laikiną palengvėjimą. Kiekvienas popieriaus lapas, kurį jūs dedate į dėžę, lyg balsuoja už jūsų tikėjimą gyvenimu ir savimi. Tai darant pastoviai, ši praktika leidžia ištreniruoti ir pertvarkyti jūsų smegenis.

Jūs galėsite išmokyti savo žinduolio smegenis nusiraminti ir palaipsniui sumažinti poreikį viską žinoti, kontroliuoti ir plėšytis dėl reikiamo rezultato.

Su laiku jūs surinksite įtikinamus įrodymus to, kad problemos tikrai išsisprendžia.
Kai jūs pažvelgsite į dėžę po kelių savaičių ar mėnesių, net jūsų racionalusis kairysis pusrutulis, kuris tvirtina, kad tiki tik tuo, ką mato, susitaikys.

Ir kas bus toliau?

Jūs gyvensite lengviau ir džiugiau. Kai jūs atsikratysite baimių, atlaisvinsite vietą tam, kas turi realią prasmę – judėjimui ir vystymuisi. Galbūt jūs tapsite geresniu tėvu, draugu ar mylimuoju.

Užsiimsite savo potencialo ir kūrybinių sugebėjimų atskleidimu. Patikėkite, sugebėjimas pasitikėti gyvenimu atneš jums ne akimirksnio laimę ir hedonistinį pasitenkinimą, o taiką sieloje ir ilgalaikį džiaugsmą.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page