Idomybes

Paauglė mergaitė nuplėšė kambaryje tapetus, nusprendusi savarankiškai padaryti remontą

Vieną vakarą 14-metė Džuli Vorli iš Didžiosios Britanijos nusprendė, kad jos kambarys reikalauja pokyčių nedelsiant ir ėmėsi plėšti tapetus nuo sienų.

Tėvai neteko žado, pamatę šį vaizdą. Tačiau, kaip pasirodė, jie pergyveno veltui, juk dukra sukūrė originalų dizainą.

Darbui Džuli paėmė tik kelias skardines su dažais, glaistytuvą ir maskavimo juostą. Su jais ji „būrė“ prie nuvalytos sienos dvi dienas, viską filmuodama.

Pagal merginos užmojį ant sienos atsirado skirtingų dydžių ir spalvų geometrinės figūros. O kad jų kraštai atrodytų tvarkingai ir lygiai, ji juos išklijavo maskavimo juosta.

Savo autorinio dizaino foto Džuli publikavo grupėje DIY On a Budget Official, kur gavo daugybę pagiriančių atsiliepimų.

Merginos mama buvo tokia nustebinta ir sužavėta kambario pakeitimo savo rankomis rezultatu, kad irgi pasidalijo įspūdžiais ir rezultatais savo Facebook paskyroje.

Kažkas iš sekėjų pagyrė Džuli, kažkas buvo netgi ne prieš pasamdyti jaunąją dizainerę sukurti dizainą jų namuose, o kažkas nuoširdžiai pavydėjo merginai, kurios tėvai taip ramiai sureagavo į tai, kas vyksta.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page