Idomybes

Pamačiusi būsimą šešurą, persigalvojo tekėti

Mūsų šeimyninio gyvenimo aušroje mes su sutuoktiniu planavome turėti du vaikus, berniuką ir mergaitę. Idealiu atveju – dvi mergaites ir berniuką. Tik ne visada svajonės pildosi.

Pirmoji į pasaulį atėjo dukra. Mes labai džiaugėmės ir planavome nedelsti su antru. Tačiau netikėtai mus užgriuvo problemų krūva. Iš pradžių vyrą atleido ir jis ilgai ieškojo darbo. Paskui mano tėvas paliko šį pasaulį.

Kad mama neišprotėtų iš liūdesio, laikinai pasiėmėme ją pas save. Kai ji vėl galėjo gyventi savarankiškai, vyras išvyko uždarbiauti į kitą šalį.

10 metų mus pastoviai persekiojo kažkokios problemos. Paskui supratome, kad jau ne laikas antram vaikui. Su pirmagimiu bus per didelis skirtumas.

O ir su sveikata toli gražu ne viskas tvarkoje. Gali kilti sunkumai su nėštumu. Amžius daro savo. Nusprendėme visas jėgas nukreipti dukros auklėjimui.

Ne iš nuogirdų žinodami, kas yra skurdas, mes iš kailio nėrėmės, kad dukra turėtų visa, kas geriausia. Baigusi mokyklą, ji nusprendė tapti stiliste. Susipažino su vaikinu ir pradėjo susitikinėti.

Supažindinti mūsų su juo neskubėjo ir tik praėjus santykių metams visgi nusprendė pristatyti jį mums. Reikalai krypo link vestuvių, todėl teko žengti tokį žingsnį.

Buvo nuspręsta iškart supažindinti dvi šeimas. Iš dukters pasakojimų žinojome, kad vaikinas geras, todėl nepergyvenome. Susitikimas vyko sužadėtinio teritorijoje. Svotai nekėlė blogų žmonių įspūdžio. Vakaras vyko ramiai ir tyliai. Tik į pabaigą viskas kardinaliai pasikeitė.

Matomai svotas truputį padaugino ir pradėjo elgtis neadekvačiai. Jis nei iš šio, nei iš to ėmė kabinėtis prie visų, sakyti, kad jis čia šeimininkas. Buvo labai nemalonu. O vyriškiui nerūpėjo. Kuo toliau, tuo labiau jis visus erzino. Teko atsisveikinti ir išeiti.

Jau namie dukra apsiverkė ir pranešė, kad nenori tekėti. Pamačiusi sužadėtinio tėvą ji išsigando, kad su laiku jis gali tapt toks pat. Bandėme paaiškinti, kad nebūtinai sūnus taps toks pat, kaip jo tėvas. Tačiau viskas buvo veltui.

Po to nevykusio vakaro praėjo jau savaitė, o dukra taip ir nenurimo. Ignoruoja vaikiną. Jis nori pasikalbėti, bet negali prisibelsti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page