Idomybes

Princesės likimas: kokia ateitis laukia mažylės Charlotte

Vieną dieną jos tėvas taps karaliumi.

6-metė Kate Middleton ir princo Wiliamo dukra šiuo metu mums žinoma kaip Kembridžo princesė Charlotte.

Tačiau kokį titulą gaus princesė, kai jos tėtis atsisės į sostą?

Kalbama, kad Charlotte gali tapti karališkąja princese kaip ir Anna. Priklausomai nuo daugelio faktorių, ji gali paveldėti šį titulą, dabar priklausantį vienintelei karalienės dukteriai. Jis pirmąkart buvo panaudotas 1642 metais, tada jį skyrė princesei Marijai, Karlo I ir karalienės Henrietos Marijos dukteriai. Esą, karalienė norėjo mėgdžioti prancūzus: ten vyresnioji karaliaus dukra rūmuose buvo žinoma kaip Madame Royale.

Nuo tada šį titulą britų monarchas pasisavino savo vyresniajai dukteriai. Viso per tą laiką jį turėjo 7 princesės ir Charlotte gali tapti aštunta. Tačiau yra išimtys. Nepaisant to, kad princesė Elizabeth buvo vyresnioji Georgo VI dukra, ji niekada neturėjo titulo, kol užėmė sostą 1952 metais. Visa tai todėl, kad jos teta, princesė Marie, dar buvo gyva ir nešiojo šį titulą.

Jei princesė Anna dar nešios šį titulą, kai Williamas taps karaliumi, Charlotte jo negaus.

Ir net jei titulas bus laisvas, monarcho dukra negaus jo automatiškai.

Taip Elizabeth II padarė Anną karališkąja princese tik 1987 m. Ir tai nepaisant to, kad jis atsilaisvino po princesės Marie mirties 1965 m. Manoma, kad karalienė laukė, kol dukteriai sukaks 22 metai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page