Idomybes

Sūnus daug žaidė ir mama išmetė jo priedėlį. Be reikalo, juk dabar jis milijonierius ir viskas dėl žaidimo

15-metis britas Jadenas Ashmanas su savo porininku užėmė II vietą Fortnite turnyre, nepaisant to, kad jo motina laikė tai bergždžiu laiko švaistymu. Meilė žaidimams Jadeną apėmė dar vaikystėje – tada berniukas stebėjo, kaip jo dėdė žaidžia „Gears of War“. Nuosavas Xbox pas berniuką atsirado, kai jam sukako šešeri, o vėliau Jadenas žaisdamas ėmė leisti tiek laiko, kad jo motina Lisa net išmetė priedėlį.

2017 metais išėjo Fortnite žaidimas, kuris tuoj pat įtraukė Jadeną.

Fortnite – karališkos kovos žanro žaidimas: žaidėjai dalyvauja masiniame mūšyje, kol jame telieka tik nugalėtojas.

Žaidimui vaikinas pašventė marias laiko ir Jadenas mano, kad tai – viena sėkmės paslapčių: jis žaidžia Fortnite nuo pat jo pasirodymo 2017 metais. Kartais vaikinas prie žaidimo praleidžia beveik 8 valandas per dieną.

Žinoma, toks užsiėmimas negalėjo patikti žaidėjo mamai Lisai.

Motina dažnai pykosi su sūnumi dėl jo aistros Fortnite.

Tiesą sakant, aš buvau prieš, kad jis žaistų kompiuterinius žaidimus. Norėjau, kad jis atliktų namų darbus. Aš net išmečiau jo Xbox ir sulaužiau ausines – tai buvo košmaras.

Bet viskas pasikeitė, kai Jadenas praėjo į Fortnite World Cup:

Iš pradžių mama buvo prieš, kad aš žaisčiau Fortnite, tačiau aš įrodžiau, kad visas tas laikas nebuvo veltui, sėdint savo kambaryje ir žaidžiant žaidimus vietoje to, kad daryčiau namų darbus.

Tačiau kelyje į sėkmę trukdė ne tik Jadeno mama, bet ir šuo.

Likus nedaug laiko iki skrydžio į JAV, kur vyko čempionatas, augintinis suėdė Jadeno gimimo liudijimą.

Be to, Jadenui kilo problemų su viza, o Lisos darbe įvyko painiava su jos atlyginimu, tačiau nepaisant visų kliūčių, vaikinas vis tiek sugebėjo patekti į čempionatą ir parodyti motinai, kad jo susidomėjimas žaidimas – ne laiko švaistymas:

Jadenas pasakė man: „Mama, aš noriu nusivežti tave į Niujorką per išeigines ir parodyti, ką moku“. Ir jis išties parodė.

Nepaisant visko, Jadenui ir jo partneriui pavyko užimti II vietą čempionate.

Jadenas ir jo porininkas Dave’as Johnas iš Nyderlandų užėmė II vietą porinėse varžybose ir laimėjo 1,8 mln. svarų. Šią sumą jiems teks pasidalinti, tačiau laimėjimas vis tiek gaunasi įspūdingas ir Jadenas jau nusprendė, kam jį išleis.

Tiksliai pirksiu namą, tik dar nežinau, kur. Ir Gucci batus. Gal dar nupirksiu mamai mašiną – ji vairuoja mažą Fiat 500.

Taigi, jei jums atrodo, kad jūsų vaikai per daug laiko leidžia prie kompiuterinių žaidimų, neskubėkite jų bausti – galbūt pas jus auga būsimieji kibersportininkai!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page