Idomybes

Vaikinas rado tikrą tėvą tik po 11 metų: netikėta vyriškio reakcija

Džeisonas Kelis liko be tėvo, kai jam nebuvo nė dvejų metų. Tačiau tėtis palaikė ryšį su sūnumi, kol jam sukako 12.

Jei vaikas auga be vieno iš tėvų, didelė tikimybė, kad jis leisis į „dingusio“ šeimos nario paieškas.

Po to jų susitikimai ėmė retėti, kol visai baigėsi. Prieš metus jaunuolis sužinojo, kad jo tėvas buvo
priverstas gyventi gatvėje – ši naujiena ir tapo startu tėvo paieškai.

Niekas iš artimiausios šeimos aplinkos neturėjo supratimo, kur dabar randasi vyriškis. Paieška per internetą taip pat nedavė jokių rezultatų. Tačiau į unikalią istoriją dėmesį atkreipė žurnalistai, kurie padėjo sužinoti berniuko tėvo buvimo vietą.

Per Kalėdas vaikinas nuvyko susitikti su tėvu. Kai jis pasibeldė į duris, ant slenksčio pasirodė garbaus amžiaus moteris, kuri pakvietė tėvą. Tačiau vyriškio reakcija berniuką nustebino – jis puolė tolyn nuo jo.

Aš sušukau: „Tėti, tai juk aš“ ir pasivijau jį. Kai mes abu truputį nusiraminome, tėvas uždavė kelis klausimus apie šeimą. Tada jis bandė akimis nesusitikti su manosiomis, jos buvo pilnos ašarų“.

Po to, kas nutiko, Džeisonas bando priimti šį gyvenimo posūkį, juk jis įgyvendino savo svajonę ir rado brangų žmogų. Nepaisant to, kad jo reakcija buvo ne tokia, kokios jis tikėjosi, vaikinas tai laiko Kalėdų stebuklu. Kad palaikytų ryšį su tėvu, Džeisonas padovanojo jam išmanųjį telefoną.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page