Idomybes

10 būdų atstatyti balansą!

  1. Svarbiausia – pradėti dieną nuo šypsenos ir stiklinės vandens su šviežiai spaustomis 1 citrinos sultimis. Nors citrinos atrodo rūgščios, jos turi priešingą poveikį organizmui. Gerkite šį gėrimą nevalgę, kad išvalytumėte skrandį.

Kitas variantas – kasdien gerti 1-2 stiklines natūralaus obuolių acto su vandeniu. Pakanka 1-2 valgomųjų šaukštų acto 220 ml vandens.

  1. Valgykite daugiau žalumynų salotų porcijų, užpiltų citrinų sultimis ir aukštos kokybės alyvuogių aliejumi. Žalios daržovės ir vaisiai – vienas geriausių šarminių mikroelementų, tokių kaip kalcis, šaltinis. Valgykite juos dienos bėgyje, kad palaikytumėte sveiką pH balansą organizme.
  2. Norite užkąsti? Suvalgykite nesūdytų migdolų. Juose yra daug šarminių mikroelementų, tokių kaip magnis ir kalcis, kurie atstato rūgščių ir šarmų balansą, o taip pat normalizuoja cukrų kraujyje.
  3. Gerkite migdolų pieną ir darykite sau uogų glotnučius su žaliaisiais spirulinos milteliais. Jei yra pasirinkimas, pirmenybę teikite migdolų, o ne karvės pienui.
  4. Eikite pasivaikščioti arba užsiimkite kūno kultūra. Aktyvumas ypač svarbus. Kūno kultūra padeda išvesti iš organizmo rūgščius produktus.
  5. Giliai kvėpuokite. Idealu būtų rasti vietą su švariu oru, prisotintu deguonies, ir lankyti ją vos esant galimybei. Ten (ir ne tik ten) reikia gerti daugiau vandens, kad išvestumėte iš organizmo šlakus.
  6. Nevalgykite mėsos kasdien. Jei jūs galite pakentėti kelias dienas be mėsos – puiku, todėl kad kasdienis mėsos vartojimas palieka po savęs rūgštines sankaupas.
  7. Atsisakykite desertų su dideliu cukraus kiekiu ir saldžių gazuotų gėrimų. Kad neutralizuotumėte rūgštingumą nuo vienos gazuoto gėrimo skardinės, reikia daugiau nei 30 stiklinių vandens!
  8. Įtraukite į savo racioną kuo daugiau daržovių. Įsidėmėkite: bulvės nesiskaito! Labai naudingi bus pipirai, šparagai, aguročiai ir baklažanai.
  9. Ir galiausiai: valgykite daugiau Briuselio kopūstų. Jie puikiai šarmina ir turi daugybę maistinių medžiagų ir naudingų fermentų.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page