Idomybes

Amerikietė nustebino lainerio keleivius, pasiimdama į lėktuvą neįprastą pakeleivį

Avialainerio Grang-Rapids – Ontario keleiviai labai nustebo, kai pamatė vieną neįprastą pakeleivį. Amerikietė Ronika Frose užlipo į lėktuvo saloną vedina arkliu. Tiesa, tai buvo nykštukinis arklys.

Gyvūnas susilaukė labai didelio kitų keleivių susidomėjimo. Be to, niekas nieko negatyvaus garsiai nepasakė. Priešingai, visi sureagavo labai supratingai.

Be to, tarnybiniams gyvūnams žengti į saloną nėra uždrausta. Daugelis fotografavo arkliuką. Lainerio kapitonas taip pat su juo nusifotografavo.  Foto: Fred-Mini Service Horsefoto: Fred-Mini Service Horse.

Bet užtai po kelių valandų, kai laineris jau buvo atskridęs, socialiniuose tinkluose atsirado daugybė neigiamų postų ir komentarų. Tie, kurie pabijojo išsisakyti atvirai, ėmė rašyti internete, kad „negalima gyvūnams skraidyti kartu su žmonėmis“. Kažkas pasiskundė dėl blogo kvapo, kas, beje, skrydžio metu jiems visai netrukdė.

Visos tos žinutės labai nuliūdino Roniką. Ji paprašė žmonių būti geresniais ir nereaguoti taip negatyviai į šį įvykį. Ji prisipažįsta, kad su malonumu skraidytų kitaip, jei tai būtų šiek tiek pigiau. Be to, taisyklės nedraudžia pervežinėti miniatiūrinių arkliukų lėktuvo salone.

Tiesa dabar moteris pergyvena, kad aviakompanija gali peržiūrėti savo taisykles. Ir tada tas reisas mini arkliukui būtų paskutinis.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page