Idomybes

Kroatų manekenas, pasididinęs žandikaulį ir nusipjovęs nosį, tęsia eksperimentus

Stilistas iš Kroatijos Nevenas Ciganovičius pasidarė kelias plastinės operacijas, kad taptų panašesnis į Bratz lėlę.

Mums atrodo, kad panašumas su garsaus prekės ženlklo žaislu nevisai akivaizdus, bet vis tiek šis vaikinas minioje tikrai nepasimes. Tuo labiau s nauja šukuosena, kuria jis šiomis dienomis pasigyrė savo bloge.

Savo tėvynėje Nevenas Ciganovičius buvo žinoma asmenybė, nors ir nelabai maloni. Žvaigždžių stilistas negailestingai kritikavo vietinių ir užsienio įžymybių įvaizdį, pozicionuodamas save kaip tikrą šiuolaikinės mados guru.

Tačiau persikėlus į Los Andželą Nevenui teko tapti kuklesniu – stilistų ten nors vežimu vežk ir jam teko pradėti nuo manekeno karjeros.

Kad greičiau taptų žinomas, jaunuolis nusprendė kardinaliai pakeisti išvaizdą ir pavirsti gyva Bratz lėle. Kad taptų panašesnis į žaislą, Ciganovičius iki milžiniško dydžio pasididino apatinį žandikaulį, pašalino ženklią nosies dalį ir patempė išorinius akių kampučius link ausų.

Gavosi neįprastas, nors ir ne visai lėliškas įvaizdis. Gerbėjai dažniau lygina Neveną su Justinu Bieberiu, nors ir čia reikia pasistengti, norint rasti panašumą.

Skirtingai nuo daugelio įžymybių, Ciganovičius ne prieš pakalbėti apie savo transformacijas. Beveik kiekviename interviu jis noriai vardija patirtas plastines operacijas, tarp kurių rinoplastika, antakių transplantacija, lūpų ir vokų, žandikaulio ir smakro korekcija.

Kai manekeną kaltina naudojant fotošopą, jis įsižeidžia – pasak Neveno, jis gražus koks yra ir jam nereikia jokio skaitmeninio apdirbimo. Neseniai glamūrinis vaikinas pradžiugino savo socialinių tinklų paskyrų sekėjus fotografijomis su nauja šukuosena.

Nevenas ant galvos susipynė ilgas spalvotas kasytes ir pakomentavo įvaizdžio pokyčius taip:

„Aloha! Gyvenimas per trumpas vaikščioti su nuobodžiomis šukuosenomis! Jūs galite žaisti su mano kasytėmis, bet ne su mano širdimi.“

Instagramo sekėjams nauja Neveno šukuosena sukėlė susižavėjimą ir šviežias foto užgriuvo patiktukų ir komplimentų lavina.

Taip, vaikinas rimtai investavo į išvaizdą, bet iki absoliutaus rekordininko, Rodrigo „Keno“ Alveso jam dar toli. Šiam pabodo būti Kenu ir jis nusprendė persikvalifikuoti į Barbę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page