Idomybes

Kanapės pasirodė 55 procentais efektyvesnės už aspiriną

Štai įrodymai!

Medžiagos, esančios kanapių sudėtyje, pasirodė kur kas veiksmingiau veikiančios uždegiminius procesus, negu tokie paplitę preparatai, kaip aspirinas

Tyrimus šia tema atliko Kanados biologai.

Kanapėse yra ne tik visiems žinomų kanabinoidų, bet ir flavonoidų – natūralių antioksidantų, turinčių priešuždegiminių ir priešvėžinių savybių.

Be kanapių, flavonoidų yra daugelyje augalinių kultūrų, tačiau kanapių flavonoidų kanflavinas A ir kanflavinas B turi ypatingų savybių.

Kanflavinai sudaro maždaug 0.014% augalo masės, tačiau jų vaidmens negalima nevertinti

Mokslininkai pažymi, kad naujos kartos priešuždegiminių preparatų marichuanos flavonoidų pagrindu gamybai pirmiausia reikia išgauti reikiamų medžiagų sintezę laboratorijoje.

Todėl, kad auginimo būdu gauti kanflavinai bus labai brangūs, žvelgiant iš ekonominės pusės.

Tyrinėtojai aktyviai dirba šioje srityje, tad sintetiniai kanflavinai gali pasirodyti medicinos rinkoje jau artimoje ateityje.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page