Idomybes

Nuotaka pasirinko savo močiutes pamergių vaidmeniui: stebuklinga foto

Pamergės su gėlėmis paprastai asocijuojasi su mielomis mergaitėmis, tačiau nuotaka Lindsi iš
JAV savo svarbiausiai dienai gyvenime nusprendė pasirinkti savo keturias nuostabias močiutes.

Gerbiamos damos buvo labai sujaudintos tokio neįprasto sprendimo, tačiau atsakyti savo anūkei jos negalėjo. Tokia idėja jautriai atrodo fotografijoje, kurią publikavo nuotaka Instagram socialiniame tinkle.

Nuotaka sugalvojo stebuklingą idėją, kaip įtraukti keturias jos močiutes į vestuves. „Aš jaučiausi tokia palaiminta ir norėjau, kad jos visos būtų įtrauktos į šventę“,- pasakė Lindsi. Todėl ji padarė jas savo „gėlių mergaitėmis“.

Nuotaka Lindsi su savo seniausia močiute.

Sąvoka „gėlių mergaitė“ dažniausiai liečia jaunas merginas, kurios mėto gėlių žiedlapius ant tako, kuriuo nuotaka eina tarp eilių bažnyčioje ar santuokos ceremonijos metu. Močiutės su malonumu prisijungė prie tokio veiksmo ir džiugiai barstė takelį gėlių žiedlapiais iš krepšių, ant kurių buvo užrašas: „Čia ateina nuotaka“.

Pasakiškose vestuvinėse fotografijose matosi, kad močiutės džiaugiasi dėl savo anūkės. Įdomu, kad vyriausia vestuvių vakarėlyje buvo 90-metė nuotakos prosenelė Ketlin Braun. Taip pat dalyvavo: 70-metė jaunikio močiutė Džois Rabi ir dvi puikios nuotakos močiutės – 76 metų. Vanda Grant ir 72 metų Beti Braun.

90-metė nuotakos prosenelė Ketlin Braun.

Nuotaka Lindsi pažymėjo, kad močiutės jaudinosi dėl tokių vaidmenų labiau nei pačios
pamergės.

O fotografė Natali Kacho parašė, kad per visas vestuves ji matė daug „gėlių mergaičių“, tačiau šios keturios ledi buvo šauniausios.

Šios keturioms mieloms močiutėms pavyko padaryti vestuves ypatingomis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page