Gyvūnai

Katė labai norėjo būti šalia šeimininkų, todėl nusprendė vaikščioti su jais į mokyklą

Katė, vardu Luna, 2019-aisiais rado šeimą ir dabar nesiskiria su savo šeimininkais.

Heter Liuser pasiėmė savo augintinę iš prieglaudos dar 2019-ais ir katė gana greitai priprato prie naujų namų ir mylinčios šeimos. O ypač švelnius jausmus Luna jaučia mažiesiems savininkams – Heter dukrai ir sūnui. Ji ne tik žaidžia su jais linksmus žaidimus, bet ir miega, o taip pat dažnai lydi pasivaikščiojimų metu. Visi kaimynai grožisi tokiomis šeimos ir jų numylėtinės „promenadomis“.

Dėl koronaviruso pandemijos Liuser vaikai ilgai mokėsi nuotoliniu būdu namie. Luna visada buvo šalia.

Bet neseniai brolis su sese vėl pradėjo lankyti mokyklą. Katė kasdien lydi juos ir įveikia nelabai ilgą kelią – prieina artimiausio namo kampą, o paskui kerta kelią. Kai mokiniai įeina į mokyklą, jų augintinė grįžta namo.

 

Bet neseniai Luna nusprendė,kad nebenori skirtis su mylimais šeimininkais ir paleisti juos į pamokas. Po eilinių palydėtuvių ji negrįžo namo. Heter manė, kad katė vaikštinėja, tačiau ši atakavo ugdymo įstaigos duris. Ji bandė įsiveržti pro pagrindinį įėjimą, kad patektų į klasę ir atsidurtų šalia mažųjų šeimininkų.

Heter Liuser paskambino iš mokyklos. Ji sunerimo, nes pamanė, kad kažkuris iš jos vaikų susižeidė ar susirgo.

Tačiau priežastis pasirodė labiau neįprasta ir, laimei, nerimta. Ugdymo įstaigos darbuotojai pranešė Heter, kad jos katė iš visų jėgų stengiasi įsiveržti į mokyklą. Augintinę mokykloje daug kas pažinojo, kadangi dažnai matė su vaikais ar jų mama, gaunančia nemokamą moksleivių maitinimą karantino metu.

Heter atsiprašė dėl pūkuotos išdykėlės eibių ir greitai patraukė į mokyklą. Ten ji aptiko Luną, atakuojančią įėjimą.

Moteris pašaukė augintinę ir tik pažadėjusi duoti skanėstų sugebėjo nusivilioti ją paskui save. Turbūt katė labai norėjo patekti į pamokas ir pabūti šalia savo šeimininkų.

Šįkart ją sustabdė, tačiau sekantis bandymas gali pasirodyti sėkmingas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page