Gyvūnai

Papūga prapuolė iš namų 4 metams, o grįžo… išmokusi ispanų kalbą

Šeimininkas buvo šoke!

Britas Darenas Čikas, persikėlęs į Kaliforniją, prigriebė kartu ir papūgą, vardu Naidželas. Šis neblogai plepėjo išreikštu britišku akcentu. O paskui nutiko kai kas baisaus.

2010 metais paukštis dingo be pėdsakų. Darenas ilgai ieškojo papūgos, o paskui neteko vilties. Kai staiga nutiko neįtikėtina! Naidželas grįžo!

Įdomu, kad jis atskrido į kiemą pas kitą žmogų – veterinarę, vardu Tereza Miko. Ji ėmė ieškoti paukščio savininko. Atradusi Dareną, mergina paklausė, ar jis turi papūgą. Tačiau britas atsakė neigiamai.

Tereza labai nustebo, juk pagal mikročipą ji išsiaiškino, kad plunksnuotis priklauso Darenui. O šis savo ruožtu buvo šokiruotas, juk laikė Naidželą dingusiu be žinios.

Kai mergina telefonu apibūdino rastinuką, brito džiaugsmui nebuvo ribų. O paskui jis susitiko su savo dingusiu numylėtiniu ir patyrė eilinį šoką.

Esmė tame, kad Naidželas grįžo kalbėdamas ispaniškai, o dar jis pastoviai kviečia kažkokį Larį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page