Idomybes

Kol vyras miegojo, nusprendžiau įlįsti į jo telefoną. Kontaktų sąraše radau 3 numerius, įvardintus kaip „Švelniausi prisilietimai“, „Miela ašarėlė“ ir „Mano sapnų deivė“…

Kontaktų sąraše radau 3 numerius, įvardintus kaip „Švelniausi prisilietimai“, „Miela ašarėlė“ ir „Mano sapnų deivė“.

Siaubingai įsiutau ir iš pavydo ėmiau paeiliui skambinti šiais numeriais, kad sužinočiau, ką mano romantiškasis asilas paslėpė po šiais pavadinimais.

Surenku pirmąjį numerį, ragelį pakelia jo mama. Pasirodė, kad numeris „Švelniausi prisilietimai“ – tai jo mama, numeris „Miela ašarėlė“ – jo sesuo.

O kai paskambinau „Mano sapnų deivės“ numeriu, suskambo mano telefonas.

Apsiverkiau iš sąžinės graužaties, kadangi neteisingai galvojau apie savo vyrą, o paskui nuėmiau nu sąskaitos visus savo pinigus ir padovanojau vyrui.

Kai papasakojau apie tai jo mamai, mama nupirko jam auksinį laikrodį. Kai apie tai sužinojo jo sesuo, padovanojo broliui motociklą.

Vyras labai susijaudino nuo tokio požiūrio ir net truputį apsiašarojo.

O paskui susirinko visas dovanas, išėjo ir vedė tą, kuri telefone buvo įrašyta kaip „Elektrikas Danas“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page