Laisvalaikis

Kuo žemesnis žmogaus IQ, tuo jis labiau linkęs į neištikimybę

Tai nėra vertybių klausimas: vyrų ištikimybė, pavyzdžiui, yra susijusi su intelektu.

Satoshi Kanazawa, evoliucinės psichologijos ekspertas Londono ekonomikos mokslų mokykloje, tvirtina, kad ištikimybė – tai nekintanti intelekto savybė.

Vyrų, kurie apgaudinėja savo moteris, IQ yra gerokai žemesnis.

Monogamija yra vyrų evoliucijos pasekmė. Protingiausi vyrai mažiausiai ieško nuotykių ir gerokai labiau vertina santykių stabilumą negu tie, kurių IQ yra žemas.

Remiantis mokslu, žmonės visada buvo poligamiški, nors tokios savybės kinta priimant sprendimus dėl monogamiškų santykių.

Kadangi iš pat pradžių svarbiausių vyrų tikslu buvo jų genų skleidimas, pirminiai žmonės turėjo po kelis partnerius. Visgi bėgant laikui, šis bazinis instinktas atsidūrė antrame plane. Ir protingiausios poros renkasi tobulesnes praktikas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page