Idomybes

Kurčnebylis jaunikis apmirė, kai nuotaka sustojo per du metrus nuo altoriaus

Neseniai YouTube atsirado australų Elizabet ir Skoto sutuoktuvių įrašas. Šis įvykis nutiko paskutinėmis sausio dienomis.

Įraše – momentas, kai nuotaka su prabangia vestuvine suknele juda link jaunikio. O šis laukia jos kartu su kunigu.

Staiga Elizabet sustoja. Visi sutrikę. Skamba muzika. Tai Kristinos Peri – populiarios amerikiečių dainininkės daina. Hitas vadinasi „Tūkstantis metų“. Nuotaka ima rodyti dainos eiles gestų kalba.

Skotas nieko panašaus nesitikėjo! Jo klausa ėmė dingti,kai berniukui buvo 5 metai. O 8-erių jis nustojo girdėti visiškai…

Prieš 2 metus pažinčių tinklapyje vaikinas pamatė Elizabet. Ji turėjo 2 vaikus. Jauna moteris ir vaikinas pamilo vienas kitą, kaip sakoma, iš pirmo žvilgsnio. Ir kad galėtų bendrauti su Skotu, Elizabet nedelsdama ėmė mokytis gestų kalbos.

Prieš vestuves nuotaka paslapčiomis iškalė  visus jų su jaunikiu mėgstamos dainos žodžius. „Atliko“ ją rankomis sutuoktuvių momentu.

Skotas buvo toks susijaudinęs, kad nesigėdijo ašarų. Paskui Elizabet pasakojo, kad po vestuvių Skotas bene šimtą kartų žiūrėjo šį video. Taip jis buvo sužavėtas savo žmonos poelgio.

Neįprastą vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei pusė milijono YouTube naudotojų. Elizabet dabar gauna pranešimus iš įvairių pasaulio šalių nuo žmonių, kuriems labai patiko jos poelgis. Ypač ją jaudina laiškai nuo berniukų ir mergaičių su ribotomis fizinėmis galimybėmis tėvų. Jie prisipažįsta Elizabet, kad ji padovanojo jiems viltį, kad jų vaikas irgi galės rasti savo meilę ir gyventi pilnavertį gyvenimą.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page