Gyvūnai

Netikėtas žvejo radinys jo pagautos žuvies viduriuose

Kokių tik nuotykių nenutinka žvejybos metu.

Vieną kartą vyras nusprendė praleisti laisvalaikį savo mėgstamiausiu būdu – žvejodamas. Tačiau laimikis nebuvo didelis ir namo jis grįžo tik su vienintele pagauta žuvimi.

Nusprendęs, kad reikia iš jos ką nors pasigaminti, ėmėsi žuvį darinėti kaip tikras žinovas. Jo dėmesį patraukė kažkoks daiktas žuvies skrandyje.

Vyras „atvėrė“ žuvies skrandį ir ten surado mažą vėžliuką, jau neberodžiusį jokių gyvybės ženklų.

Susijaudinęs vyras paėmė vandens stiklainį ir įmetė ten vėžliuką, laukdamas stebuklo. Ir kitą rytą tas stebuklas tikrai įvyko – mažylis atgijo ir ramiai sau plaukiojo jam suteiktoje erdvėje.

Vyras žinoma tuoj pat nubėgo į zooparduotuvę ir nupirko maisto savo naujajam naminiam augintiniui.

Vyras mąstė, ką reikėjo išgyventi mažam vėžliukui, patekus į tokią situaciją? Juk jis buvo prarytas, o po to gavo antrą galimybę gyventi.

Gyvybė -argi galima buvo tuo nesidžiaugti? Tai buvo pats tikriausias stebuklas, koks tik galėjo nutikti vėžliukui.

Ir dabar vėžlys jau tris metus gyvena pas žvejį. Jie tapo neišskiriamais draugais.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page