Idomybes

Prosenelis pastatė namą iš akmenų bei alaus butelių ir neapsiriko

Kaip žinia, tikras vyras per savo gyvenimą turi užauginti sūnų, pasodinti medį ir pastatyti namą.

Šiandieninė istorija skirta vyriškiui, kuris su pastaruoju susidorojo 100%, nenaudodamas nei plytų, nei karkaso.

Unikaliu atveju pasidalijo vaikinas, kurio prosenelis nusprendė pastatyti namą savo žmonai dovanų. Ir tai padaryti jis sugalvojo naudodamas akmenis iš Erio ežero paplūdimio ir tuščius alaus butelius. Iš statybinių medžiagų vyriškis naudojo tik cementą. Vienas jis kasdien tampė didelius akmenis ir statė kotedžą irgi savarankiškai, savo rankomis.

Vyriškio užmojis pasirodė daugiau nei sėkmingas. Maža to, kad namas gavosi visai jaukus ir pilnai tinkamas gyvenimui, tai dar ir išstovėjo sveikas net 120 metų. Kas žino, gal dar tiek pat prastovės. Anūkas parodė namo fotografijas iš išorės ir vidaus. Išoriškai kotedžas atrodo labai reprezentatyviai. Sunku suprasti, kad jį surinko beveik iš šiukšlių.

Viduje namas irgi neatsilieka nuo pastatytų profesionaliai. Kambariai erdvūs, galintys sutalpinti didelę šeimą. Vaikinas pažymi, kad name būti visada komfortiška, nepriklausomai nuo temperatūros sąlygų lauke. Vasarą kotedže vėsu, žiemą – šilta.

Pasak vaikino, name gyveno kelios jų šeimos kartos viso amžiaus bėgyje. Jį net apdovanojo istorinės miesto įžymybės statusu.

Darbštaus vyriškio anūkas irgi tvirtina, kad jo senelis savo meistriškumu padarė įspūdį žymiesiems milijardieriams Rokfeleriams. Net pastatė jiems kelias vilas, žinoma, šįkart naudodamas specialiai išskirtas brangias medžiagas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page