Idomybes

Ši optinė iliuzija gali „patikrinti“ regėjimą. Kiek skaičių jūs matote paveikslėlyje?

Įsižiūrėjus į paveikslėlio centrinę dalį, galima pamatyti skaičių rinkinį. Internete dėl to ginčijamasi. Tai populiari optinė iliuzija, kurioje kiekvienas mato skirtingus rezultatus. Taigi, kažkas pastebi tris skaičius: 528, o kai kurie mato daugiau nei 7 skaitmenis.

Ne taip seniai ši optinė iliuzija pasirodė socialinių tinklų platybėse. Ją publikavo vienas sėkmingas tinklaraštininkas, kuris pasiūlė naudotojams įžiūrėti skaičius centrinėje dalyje. Daugelis naudotojų
susidomėjo šiuo eksperimentu.

Komentatoriai suskubo palikti savo atsakymus. Vienas publikavo rinkinį iš 3, kiti – iš 5, treti – iš 7 skaitmenų. Teisingas atsakymas: 3452839. Atsirado ir tokių, kurie negalėjo įžiūrėti visiškai nieko. Esmė tame, kad žmonės mato skirtingus rezultatus dėl regėjimo jautrumo pilkai juodiems objektams. Iš tiesų iliuzijoje užšifruoti 7 skaitmenys, tačiau ne visi žmonės turi galimybę juos pamatyti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page