Idomybes

Štai taip 24 metų modelis išliejo pyktį ant savo buvusio vaikino

Išsiskyrimas su mylimu žmogumi gali būti labai skausmingas ir visi žmonės tvarkosi su emocijomis skirtingai. Kažkas verkia ir liūdesį užkanda ledais žiūrint mėgstamą serialą, kažkas stačia galva neria į darbą, na o kažkas renkasi išlieti pykti ir prikiaulinti buvusiam mylimajam.

Tokį variantą pasirinko ir Kristina Kučma, 24 metų modelis. Mergina išliejo pyktį ant savo buvusio vaikino, paskandinusi jo brangiai kainuojantį automobilį.

Kristina svajojo atidaryti savo verslą vadybos srityje. Šiais planais ji pasidalijo su savo vaikinu Gajum Džentile, 41 metų amerikiečiu verslininku, kurio paprašė pagalbos verslo pradžiai. Tačiau patyręs verslininkas nesitikėjo, kad merginai prireiks ne tik jo profesionalių patarimų, bet ir gana nemažo 50000 dolerių startinio kapitalo. Šiuos pinigus Kristina tikėjosi gauti iš pasiturinčio vaikino dovanų.

Tačiau ji pervertino Džentile dosnumą ir buvo apstulbusi, kai šis ne tik neišpildė jos prašymo, bet ir nusprendė su ja nutraukti metus trukusius santykius.

Pasak Gajaus, toks merginos įžūlumas jį nuliūdino: „Aš linkęs aiškiai apibrėžti verslo ir asmeninio gyvenimo ribas. Aš nusivylęs tokiu vartotojišku jos požiūriu į mane.“

Po šio barnio, kuris įvyko romantiškos vakarienės restorane metu, Kristina šliūkštelėjo ant Džentile karštą arbatą ir išbėgo iš įstaigos, apdairiai prigriebusi jo mersedeso raktelius.

Vėliau vyriškis gavo nuo jos žinutę, kurioje ji kalbėjo apie „siurprizą galiniame kieme“. Jis tuoj pat grįžo namo, neįsivaizduodamas ko tikėtis ir pamatė, kad jos Mercedes S400, kuris atsiėjo daugiau nei 100000 dolerių, randasi baseino dugne.

Tačiau pirmoji Gajaus mintis buvo ne brangus automobilis, o baimė, kad jo buvusi mylimoji galėjo būti viduje. Tačiau supratęs, kad Kristinos ten nėra, vyriškis labai įpyko dėl tokios beprotiško savo draugės išsišokimo ir pranešė apie ją teisėsaugos organams.

Pasak policijos pareigūnų, jie užtruko daugiau nei 4 valandas, kad ištrauktų mersedesą iš baseino.

„Aš mečiau ją – ji man atkeršijo“,- šaltai pažymi Džentile. „- Aš labai nusiminęs, kad viskas taip išėjo. Juk aš įsivaizdavau Kristiną savo būsima žmona.“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page