Gyvūnai

Stulbinančios spalvos katė, kuri atrodo kaip nupiešta

Kai pirmąkart matai Keti, atrodo, lyg ją kažkas nupiešė. Tiesiog gamtoje labai retai sutinkamos taip aiškiai atskirtos spalvos. Tokių spalvų gyvūnus galima lengvai suskaičiuoti ir Keti įėjo į nedidelį jų sąrašą.

Katytei 2 metai ir ji gyvena Tailande. Šeimininkė tikina, kad iš pradžių nežinojo apie unikalų Keti kailio raštą.

Tiksliau, aiškino tai kitu faktoriumi. Esmė tame, kad katytė maišyto kraujo – pusiau persas ir pusiau
škotas. Todėl šeimininkė manė, kad tokia unikali išvaizda dėl maišytos veislės, tačiau tai neteisinga.

Iš tiesų geriausia būtų atlikti genetinę analizę prieš kažką tvirtinant. Tačiau daugeliui aišku, kad Keti – chimera.

Taip nutinka, kai viename organizme yra dviejų skirtingų individų ląstelių, pavyzdžiui, kai vienas
gemalas dalinai praryja kitą.

Pagrinde dėl to kyla daugybė problemų ir galiausiai sutvėrimas žūva. Tačiau būna, kad jis išgyvena ir tokius padarus vadina chimeromis, tai yra, jis turi skirtingus DNR, skirtingas kūno dalis! Būtent tame slypi nuostabios spalvos katytės paslaptis.

Be unikalios išvaizdos, Keti yra puiki tarakonų ir tualetinio popieriaus medžiotoja. Jei tarakonų ji gali gaudyti tiek, kiek pageidauja, tai tualetinis popierius yra barnių priežastis. Katytė negali atsispirti, kai mato tualetinio popieriaus ruloną, ji iškart puola draskyti jį į skutelius.

Taigi, šeimininkė slepia tualetinį popierių kuo giliau, kadangi Keti per dieną gali sunaikinti visas atsargas.

Savo socialinių tinklų paskyroje šeimininkė nejuokaudama rašo, kad tie, kurie nori pradžiuginti Keti, atsiųstų jai tualetinio popieriaus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page