Receptai

Visada mažai, kiek bepagamintum. Skanėstas iš faršo per 30 minnučių

Tinginių brizoliai. Tai nerealiai skanūs, neįtikėtinai minkšti, apetitiški vyniotiniai, kurių viduje yra mėsa ir sūris – patiks visiems. Jie tiesiog tirpsta burnoje, o aromatas toks, kad neįmanoma apsakyti.

Reikes:

– 350 g faršo

– 100 g kietojo sūrio

– 1 svogūnas

– 2 česnako skiltelės

– 5 kiaušiniai

– 5 valg.šaukštai pieno

– druska ir pipirai pagal skonį

Paruošimas:

1. Svogūną ir česnaką nulupk, o paskui susmulkink blenderiu.

2. Faršą sumaišyk su svogūnu ir česnaku, pasūdyk ir įberk pipirų pagal skonį.

3. Sūrį smulkiai sutarkuok ir kruopščiai sumaišyk su faršu.

4. Į atskirą indą įmušk kiaušinius, įpilk pieno, truputį druskos ir sumaišyk šluotele.

5. Keptuvę sutepk aliejumi ir apkepk kiaušinių blynelius iš vienos pusės kol parus. Iš nurodyto ingredientų kiekio išeina 5 blynai.

6. Patogumo dėlei padalink faršą į 5 dalis. Kruopščiai paskirstyk faršą ant blynų šaukštu, o paskui susuk kiekvieną blyną į vyniotinį.

7. Kepimo formą ar skardą sutepk aliejumi, sudėk blynus ir kepk 30 min iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Viskas, brizoliai paruošti!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page