Patarimai

10 kasdienių darbų, kuriuos jūs visą laiką darėte neteisingai

  1. Piršto subintavimas.

Yra paprastas būdas, kuris neleis raiščiui nuslinkti nuo piršto: sukarpykite kiekvieną pleistro juostelę išilgai, kad vietoj dviejų lipnių dalių, fiksuojančių raištį, jūs turėtumėte keturis. Tada supinkite kiekvieną iš keturių juostelių tarpusavyje.

  1. Pistacijos.

Nelaužykite nagų, bandydami atverti pistaciją. Vietoj to nusivalykite tą riešutėlį, kuris labiausiai atsivėręs. O toliau naudokite jo kevalą kitų riešutėlių atvėrimui.

  1. Siūlai ir adatos.

Tam, kad greitai įvertumėt siūlą į adatą, padėkite siūlą ant delno, o priešais jį – adatą. Tada staigiai pastumkite siūlą į adatos akutę.

  1. Vištienos smulkinimas.

Susmulkinti vištieną salotoms rankomis užima daug laiko. Naudokite mikserį minimaliu greičiu, jis idealiai susmulkins vištieną.

  1. Drabužių lyginimas.

Neskubėkite imti lygintuvo į rankas. Paimkite ledo gabalėlius ir sudėkite juos su drabužiais ir drabužių džiovyklę 10-iai minučių, pačiu karščiausiu režimu. Ledas ištirps, o garas išlygins drabužius.

  1. Apelsino nulupimas.

Peiliu nupjaukite vaisiaus viršų ir apačią, tada padarykite 5-6 įpjovimus šonuose, apelsinas turi „atsiverti“ tiesiog skiltelėmis, paruoštomis valgymui.

  1. Sūrio tarkavimas.

Dauguma žmonių trintuvę stato ant stalo vertikaliai. Pabandykite ją laikyti horizontaliai ir braukykite sūrį iš kairės į dešinę, o ne iš viršaus į apačią.

  1. Duonos pjaustymas.

Jei duona labai šviežia, nepadės ir labai aštrus peilis. Tokiu atveju atsukite duoną į save pačia kiečiausia puse ir pradėkite pjaustyti, riekelės bus gražios.

  1. Sniego nuvalymas.

Kad sniegas nepriliptų prie kastuvo, ištepkite jį automobilio vašku arba apipurkškite aerozoliu nuo pridegimo.

  1. Dužusio stiklo surinkimas.

Paimkite duonos gabalėlį, labai lengvai sudrėkinkite ir surinkite juo smulkias duženas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page