Gyvūnai

20 fotografijų, kurios visiems laikams pakeis jūsų nuomonę apie skraidančias lapes

Kvinslende, Australijoje, yra nekomercinė organizacija, kuri gelbsti, gydo ir išleidžia į laisvę skraidančias lapes ir šikšnosparnius.

Organizacijos savanoriai taip pat pasakoja žmonėms apie skraidančiųjų lapių svarbą mūsų ekosistemoje, o taip pat išsklaido mitus, kurie visada supo šiuos neįtikėtinus žinduolius.

Ir tai dar ne viskas, ką jie veikia. Interneto laimei, organizacija Bats Queensland įkelia savo „pacientų“  fotografijas ir video, kad parodytų, kokie jie puikūs

Peržiūrėkite žemiau esančias fotografijas ir pamatysite šių mažų gyvūnėlių, panašių į mažus, mielus šunyčius su sparnais, kasdieninį gyvenimą.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page