Idomybes

Dosniausi vyrai pagal Zodiako ženklą

Šiandien papasakosime, kokie dosniausi vyrai gimė po tam tikru Zodiako ženklu. Dosnių vyrų ne tiek daug, kaip norėtųsi. Nors moteris ir vadina merkantiliomis, iš tiesų jos laukia nedidelio dėmesio, kuris leis įrodyti, kad ją vertina ir myli.

5 vieta – Vandenis

Vandeniai nuoširdžiai mėgsta dovanoti dovanas savo giminėms ir artimiesiems. Tik yra viena problema –
Vandeniai nemoka dovanoti dovanų. Ir deja, skonio, stiliaus ir kiekvieno siurprizo vertės jausmas jiems nepažįstamas. Galbūt jie džiugina savo dėmesiu, tačiau kartais jis darosi ne visai malonus.

4 vieta – Skorpionas

Skorpionai – gana praktiškos asmenybės. Jie vertina savo laiką, žino, kaip sunku uždirbti pinigus. Todėl tuščių dovanėlių iš jų geriau nelaukti. Skorpionui priimtiniau aptarti su savo antrąja puse, ko būtent jai norisi ir nupirkti tą dovaną. O dar geriau, jeigu jis duos pinigų ir jūs pati tai nusipirksite, bet jeigu tik šis pirkinys išties jums reikalingas.

3 vieta – Svarstyklės

Svarstykles laiko dosniausiais žmonėmis visame margame pasaulyje. Jos labai įdėmiai seka kalendorių ir perka dovanas per kiekvienas šventes. Paprastai visi siurprizai visada vietoje,kartais Svarstyklės stengiasi parinkti dovaną, kuri tikrai jus tenkins, todėl dovanoja pinigus. Tik esmė tame, kad toks išlaidumas gali sukelti finansines problemas. Svarstykles sau daug ko atsisakys, tačiau nustebins savo antrąją pusę.

2 vieta – Šaulys

Šauliai – tai siurprizų ir gerų dovanų guru. Šauliai dievina dovanoti, rinkti ir ruošti siurprizus savo giminaičiams ir artimiesiems, ypač antrajai pusei. Jie apgalvoja dovaną iki kiekvienos smulkmenos. Ir svarbus pats dovanojimo faktas, emocijos, dėkingumas. Kaip tik tame ir slypi problema. Jei po 3,5 ar 10 karto Šaulys taip ir nepamatys tinkamo grįžtamojo ryšio, tai sekantį kartą vargu ar padovanos jums ką nors vertingo. Todėl visada rodykite savo jausmus, kai jus stebina Šaulys.

1 vieta – Liūtas

Nuostabu, tačiau egoistiškiausias Zodiako ženklas dievina dovanoti dovanas. Esmė tame, kad Liūtai dievina daryti įspūdį taip, kad juos prisimintų visada. Todėl dovanoms jie negailės, būtinai sugalvos klasiškiausią siurprizą ir nustebins jus kaip reikiant. Tik apmaudu čia tai, kad jie viską daro dėl savo asmeninės naudos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page