Gyvūnai

Kokerspanieliai iš Milano išgarsėjo savo neįprastai ilgomis blakstienomis

Kokerspanielių veislę galima drąsiai rekomenduoti tiems, kurie vaikystėje neatsižaidė lėlėmis – terlionės jūs priežiūroje daugiau nei pakankamai. Kaip pasakoja italė Vitorija di Kastri, ji nuolat šukuoja, kerpa ir maudo savo numylėtines, dvynukes Klo ir Neną. O taipogi atlieka joms nestandartinę šunims kosmetinę operaciją – blakstienų priežiūrą!

Klo ir Nena visiškai ne mutantės, grynakraujų kokerspanielių su puikia genealogija palikuonės, bet tik pažvelkite, kokios jų akys. Nenos blakstienos užaugo iki 5 m, o Klo – visi 6 cm, dėl ko jų šeimininkei darosi baisoka ir ji jas atsargiai pakerpa. Rekordas oficialiai kol kas neužfiksuotas, o ar yra tam būtinybė? Vitorijai labiau patinka prižiūrėti šunelius, nei matuoti jų blakstienas, nors negalima nepažymėti – jos ne šiaip milžiniškos, bet ir gražios, daugelio merginų pavydui.

Sprendžiant iš publikacijų socialiniuose tinkluose, šuneliai gyvena kur kas geriau už daugelį žmonių ir naudojasi savo šeimininkės gėrybėmis.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page